Izako Boars poszukuje nowego snajpera. „avis” odchodzi z zespołu

Kolejne zmiany w na polskiej scenie CS:GO. Dziś z Izako Boars pożegnał się snajper drużyny - Piotr "avis" Świerzyna. Organizacja rozpoczęła poszukiwanie nowego zawodnika.

Dzieje się na polskiej scenie Counter Strike’a. Co prawda najgorętszymi tematami są roszady w x-kom AGO oraz Illuminar Gaming, jednak nie możemy zapominać o takich organizacjach jak Izako Boars. Dziś „Dziki” ogłosiły, że z zespołem żegna się snajper – Piotr „avis” Świerzyna. Zespół o decyzji poinformował na swoich mediach społecznościowych, a głos w sprawie zabrał również „avis”.

Parę dni temu zostałem poinformowany że drużyna potrzebuje nowego snajpera i to ja jestem osobą w której miejsce on wejdzie. Dzięki panowie, dzięki Izako Boars za umożliwienie mi przeżycia tego wszystkiego. Życzę wam wszystkiego co najlepsze, trzymam kciuki – pisze Świerzyna na swoim Twitterze.

Były już snajper Izako Boars reprezentował barwy tej organizacji od marca 2020 roku. Razem z drużyną sięgnął między innymi po zwycięstwa w Polish Esport Cup S2 i Esport Tour Pro Autumn 2020. Jak informuje sam zainteresowany – w najbliższej przyszłości planuje zwiększyć ilość transmisji na żywo. Nie przekłada się to jednak na motywację do pracy, „avis” nadal będzie trenował i poszukuje nowego pracodawcy.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem