Ivi Lopez blisko Rakowa! Hitowy transfer z La Liga!

W warunkach polskiej Ekstraklasy radzą sobie trzecioligowi Hiszpanie o wręcz zerowej renomie w swoim kraju. W tym kontekście transfer piłkarza mającego na koncie ponad 40 występów w La Liga, należy traktować w kategoriach hitu. Zwłaszcza gdy przeprowadza klub środka tabeli.

. JIvi Lopez, 26-letni skrzydłowy z Hiszpanii, bliski transferu do Rakowa Częstochowa – podaje na Twitterze dziennikarz Canal+Sport, Tomasz Ćwiąkała.  Niedawny beniaminek Ekstraklasy, który do dziś nie gra w niej meczów na własnym stadionie, sprowadza piłkarza rozpoznawalnego. Posiadającego CV nieporównywalnie lepsze niż Hiszpanie, którzy u nas robili furorę. Igor Angulo, Carlitos, Airam Cabrera, Jorge Felix, Jesus Imaz, wcześniej Dani Quintana – to tylko kilka pierwszych z brzegu nazwisk, które zapisały się w pamięci polskich kibiców. A niekoniecznie docenianych wcześniej w swojej ojczyźnie. Ivi Lopez to była gwiazda rezerw Sevilli (14 goli i 7 asyst w sezonie 2016/2017). Zawodnik, który niewątpliwie miał szansę na większą karierę.

„Silny, przebojowy – wspomina go ekspert od ligi hiszpańskiej, Dominik Piechota. Ivi Lopez jest bliski transferu do Rakowa!

Ivi Lopez stykał się z boiskami Primera Division kilkukrotnie, w różnych zespołach. Pierwszy raz jeszcze jako 19-latek w Getafe. Po raz wtóry w Levante, dla którego rozegrał 29 meczów w sezonie 2017/2018. Jeszcze trzy lata temu strzelał ligowego gola przeciwko Realowi Madryt. Ostatnio oczywiście dołował. Inaczej nie podjąłby rozmów z klubem pokroju Rakowa. Niemniej i tak był to przyzwoity poziom w Hiszpanii. Sezon 2019/2020 spędził w Huesce oraz Ponferradinie na drugim poziomie rozgrywek.

Oto jak w 2017 roku strzelał gola Królewskim. W całym sezonie zdobył dla Levante 4 bramki i zaliczył 3 asysty.

Zawodnicy nie z takim CV okazywali się w Polsce niewypałem, jednak Ivi Lopez na papierze ma wszystko, by w Polsce być czołową postacią. Być może nie tylko swojej drużyny, ale całej Ekstraklasy.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem