Issa „⁠ISSAA⁠” Murad opuszcza szeregi tureckiego super teamu

Miał być super team, a będzie super klapa? Po zaledwie kilku tygodniach Eternal Fire pożegnało się z pierwszym zawodnikiem - Issą „⁠ISSAA⁠” Muradem.

Gdy w sierpniu Özgür „⁠woxic⁠” Eker i Ismailcan „⁠XANTARES⁠” Dörtkardeş ogłosili powstanie Eternal Fire wydawało się, że formacja powinna zdominować bliskowschodnią scenę i konkurować o wysokie cele. Rzeczywistość bardzo szybko zweryfikowała plany Turków, którzy zaliczyli delikatny falstart. Na domiar złego – z formacją pożegnał się jeden z zawodników, Issa „⁠ISSAA⁠” Murad.

„ISSAA”, dziękujemy. Ponieważ nie był on w stanie zaadaptować się do życia w Turcji i zdecydował się powrócić do ojczyzny, postanowiliśmy się rozstać. Dziękujemy mu za ciężką pracę i życzymy powodzenia w przyszłej karierze – czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez Eternal Fire.

Zobacz również: Miłosz „mhL” Knasiak wraca do składu x-kom AGO!

Kto zastąpi Jordańczyka? To nie jest jeszcze przesądzone, jednak w ostatnim spotkaniu w ramach Pinnacle Fall Series 2 przeciwko SKADE drużynę wsparł Sabit „⁠mirbit⁠” Coktasar. Nie jest jeszcze jednak przesądzone, czy zawodnik Nordavind zwiąże się z turecką organizacją na stałe.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem