Isco zmieni klub już tego lata? Zainteresowanie klubu z Serie A!

AC Milan poszukuje następcy Hakana Çalhanoğlu. Według „La Gazzetta dello Sport” głównym kandydatem do zastąpienia tureckiego pomocnika jest piłkarz Realu Madryt - Isco.

Już od kilku sezonów Isco nie reprezentuje tak wysokiego poziomu, do którego przyzwyczaił w pierwszych latach pobytu w Madrycie. Od samego początku przygody na Santiago Bernabeu był on jednak łączony z ewentualnym transferem. Początkowo spekulowano między innymi o Manchesterze City, jednak wraz ze spadkiem formy zaczął spadać prestiż klubów, które chciały go pozyskać. Wiele wskazuje na to, że do transferu może dojść tego lata.

Zobacz również: Wyprzedaż w Mediolanie. AC Milan chce sprzedać aż pięciu piłkarzy

Według „La Gazzetta dello Sport” do Realu Madryt ponownie odezwał się AC Milan. „Rossonerri” próbowali ściągnąć do siebie Hiszpana już trzykrotnie, jednak nigdy nie mieli środków na przeprowadzenie tej operacji. Sprzedaż kilku zawodników miałaby jednak zasilić kasę klubu, co pozwoli na zakup pomocnika. Według zarządu ekipy z Mediolanu Isco będzie świetnym następcą Hakana Çalhanoğlu, który kilka dni temu opuścił AC Milan na rzecz Interu.

Rozmowy między Realem a Milanem miałby ułatwić Carlo Ancelotti, który niedawno wrócił do Madrytu. Relacje Włocha z oboma klubami są nienaganne, więc jego zdanie na pewno będzie się liczyć w negocjacjach. Według wcześniej wspomnianej „La Gazzetta dello Sport” „Królewscy” wycenili swojego pomocnika na 20 milionów euro. Warto dodać, że kontrakt 29-latka kończy się już za rok.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem