Isco przyłapany przez kamery, jak narzekał na Zidane’a

26.10.2020
Nie dla wszystkich osób związanych z Realem Madryt ostatnie zwycięstwo z Barceloną w El Clasico było tak samo słodkie. Siedzący na ławce rezerwowych Isco został przez kamery przyłapany na tym, jak skrytykował Zinedine'a Zidane'a.

Real Madryt wygrał z Barceloną 3:1 po bramkach Fede Valverde, Sergio Ramosa i Luki Modricia, dla Dumy Katalonii zaś trafił Ansu Fati. Jeszcze przed meczem kamery nagrały rozmowę piłkarzy „Królewskich”, którzy dyskutowali na temat polityki personalnej swojego szkoleniowca. Internet podbija zwłaszcza wypowiedź Isco, któremu nie podoba się częstotliwość szans, jaką otrzymuje od Zinedine’a Zidane’a.

– Jeśli mnie wystawi od pierwszej minuty, to zdejmie w 50. albo 60. A może nawet w przerwie. Jeśli zaś dalej będę siedział na ławce, to wpuści mnie w 80. minucie… – powiedział Isco, na co Marcelo zareagował śmiechem.

Niezbyt zainteresowany całym wydarzeniem był Luka Jović, który nie oderwał się od telefonu. Być może wiedział, że nie zagra ani minuty? Podobnie zresztą jak sam Isco, który w swoich przewidywaniach się nieco pomylił. Z ławki rezerwowych nie podniósł ani w 80. minucie, ani w żadnej innej…