Intel Extreme Masters wraca do Brazylii już w kwietniu!

Brazylijscy fani Counter Strike'a mogą być zadowoleni. Już w kwietniu do ich kraju powróci wielkie granie, gdyż zapowiedziany został IEM Brazil!

Pod koniec 2022 roku ESL zorganizował Majora w Brazylii, którym było Intel Extreme Masters Rio. Brazylijska publiczność jak zwykle dopisała, a organizatorzy zapewnili, że Counter Strike na najwyższym poziomie wróci do Ameryki Południowej w najbliższym czasie. Obietnice organizacji zostały spełnione, gdyż zapowiedziano organizację kolejnego dużego turnieju.

Zobacz również: SZPERO nowym zawodnikiem Anonymo [OFICJALNIE]

Kolejne zawody będą nosiły nazwę Intel Extreme Masters Brazil i odbędą się w dniach 17-23 kwietnia. Rozgrywki te zastąpią planowane na ten czas IEM Spring. Na IEM Brazil zagra 16 zespołów, które powalczą o nagrody z puli wynoszącej 250 tysięcy dolarów. Na ten moment nie znamy jednak miejsca, w którym odbędzie się cały event. Znane są za to daty zmagań kwalifikacyjnych, które zostały podzielone na cztery regiony. 21 stycznia walkę rozpocznie Azja, 26 stycznia obie Ameryki, a dzień później – Europa. Na rozstrzygnięcia z naszego kontynentu przyjdzie nam poczekać do 10 lutego.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem