Imponująca passa Białej Gwiazdy w Płocku. Nie przegrali tam od lat…

Gdy Biała Gwiazda ostatni raz przegrywała wyjazdowe derby największej rzeki w Polsce, Wisła Płock była jeszcze Petrochemią, Telewizja Polska startowała z pierwszymi odcinkami „Klanu”, księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym, Mike Tyson odgryzł kawałek ucha Holyfieldowi, FSO rozpoczęła produkcję modelu Daewoo Lanos, a dzień po meczu premierę miał kultowy polski film „Kiler”.

Minęło ponad 20 lat, a Wisła Kraków wciąż od tamtej pory jest w Płocku niepokonana. Czy tak zostanie? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Białej Gwiazdy, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Wisła Kraków nie przegra w Płocku (X2) – kurs LV BET: 1.49

W XXI wieku oba zespoły mierzyły się na stadionie w Płocku trzynastokrotnie. Pięć razy spotkanie kończyło się remisem, zaś w ośmiu przypadkach podróż piłkarzy Białej Gwiazdy do Krakowa odbywała się w znakomitych nastrojach poprzedzonych zgarnięciem kompletu punktów. Tylko raz zdarzyło się, że wiślacy nie strzelili bramki, a mecz kończył się bezbramkowym remisem. W dwunastu pozostałych przypadkach udawało się pokonywać golkipera swojej imienniczki z Płocka.

Wisła Kraków strzeli bramkę – kurs LV BET: 1.22

W zasadzie nie wiadomo, czego spodziewać się po rywalach Macieja Stolarczyka. „Nafciarze” zaliczyli słaby początek sezonu: nie wygrali żadnego z pierwszych czterech meczów, trzykrotnie schodząc z boiska pokonanym. Skazywani na pożarcie pojechali do Szczecina na mecz z okupującą górne rejony tabeli Pogonią, gdzie… wygrali 2:1. Ten sam wynik powtórzyli w następnej kolejce z ŁKS-em.

Powyżej 2.5 gola i obie strzelą – kurs LV BET: 1.83 

Gdy wydawało się, że płocka maszyna zaczyna się rozpędzać, brutalnie wyhamowało ją Zagłębie Lubin, a wynik 5:0 mówi sam za siebie. Gdy wydawało się, że rozpędzająca Legia przejedzie się po zdemolowanej chwile wcześniej płockiej Wiśle, ta… wygrała z faworyzowanymi piłkarzami stołecznego klubu 1:0. Jak zagra z Wisłą Kraków, która odzyskuje ofensywny blask z ubiegłego sezonu i w ostatnich czterech meczach zdobyła jedenaście bramek? Aż sześć z nich (ponad połowa!) to trafienia autorstwa Pawła Brożka, który będzie chciał kontynuować strzelecką serię w Płocku.

Paweł Brożek strzelcem bramki – kurs LV BET: 3.25

Trudno wskazać faworyta tego spotkania. Według kursów minimalnym są gospodarze, a to sprawia, że ten na zwycięstwo Białej Gwiazdy bardzo wysoki. Sporo można zarobić trafnie obstawiając zwycięstwo Białej Gwiazdy, ale również wielu zakładów niedotyczących tylko wyniku meczu.

Wygra Wisła Płock: 2.45

Remis: 3.45

Wygra Wisła Kraków: 2.75

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem