Imperial przeprowadza zmiany w składzie

Ekipa Imperial przeprowadza roszady kadrowe. Brazylijska formacja pożegnała jednego z zawodników oraz trenera.

Imperial to aktualnie 34. drużyna na świecie. Aspiracje brazylijskiej formacji sięgają jednak znacznie wyżej i w najbliższym czasie ekipa z Ameryki Południowej chce powalczyć o najwyższe cele. Organizacja podjęła więc decyzję o przeprowadzeniu zmian w składzie rozstając się z jednym z zawodników oraz trenerem.

Zobacz również: Hades wraca na polską scenę! Snajper zagra w 9INE

Za wyniki zespołu nie będzie już odpowiedzialny Lincoln „fnx” Lau, a w jego miejsce angaż otrzymał Rafael „zakk” Fernandes. Formację opuścił dwukrotny mistrz świata, Fernando „fer” Alvarenga. Brazylijczyk reprezentował barwy rodzimego klubu od lutego 2022 roku i w tym czasie zagrał na dwóch Majorach. Na trzecim nie będzie miał jednak opcji zagrać, gdyż jego fotel zajął Jhonatan „JOTA” Willian. Na ten moment nie wiemy jaka przyszłość czeka brazylijską legendę. Niewykluczone, że gracz zdecyduje się na zakończenie swojej bogatej kariery.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem