Illuminar zaprezentowało trzech nowych zawodników sekcji CS:GO

Sekcja Counter Strike'a w Illuminar Gaming ma już coraz mniej niewiadomych. W poniedziałek organizacja poinformowała o pozyskaniu trzech nowych graczy: Łukasza „mwlky'ego” Pachuckiego, Martina „maaryyy'ego” Nakoniecznego i Błażeja „zaNNNa” Bączkowskiego.

Na początku maja Illuminar Gaming rozstało się ze swoim składem CS:GO i zapowiedziało ogromne zmiany. Jedyną potwierdzoną informacją był fakt, że nową drużynę stworzy ówczesny trener – Jędrzej „bogdan” Rokita. Dwa tygodnie później poinformowano, że ekipa będzie budowana wokół Oskara „oskarisha” Stenborowskiego, który wrócił do IHG po ponad rocznej przerwie.

Zobacz również: Szokująca decyzja Heroic. „HUNDEN” nie poprowadzi drużyny na IEM Cologne!

Na kolejne oświadczenia musieliśmy sporo poczekać. Dopiero w ten poniedziałek organizacja zaprezentowała swoje nowe nabytki, którym zostali Łukasz „mwlky” Pachucki, Martin „maaryyy” Nakonieczny oraz Błażej „zaNNN” Bączkowski. Pierwszy z nich w ostatnim czasie reprezentował M1 Eden, drugi dał się poznać szerszej publiczności w los kogutos, a trzeci był zawodnikiem PGE Turowa Zgorzelec.

Taka kolej rzeczy oznacza, że w Illuminar jest jeszcze jeden wakat do uzupełnienia. Piąty element układanki poznamy najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu. Wszystko to ze względu na zbliżający się PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem