Illuminar zakończyło współpracę z dywizją League of Legends

Gruntowne zmiany w Illuminar Gaming. Po zapowiedzi zakończenia współpracy z dywizją CS:GO organizacja potwierdziła odejście całej drużyny z sekcji League of Legends.

Ostatnio w obozie Illuminar Gaming dzieje się bardzo dużo. Rozpoczęło się od plotek o zwolnieniu dywizji CS:GO, które zostały potwierdzone przez Fryderyka „Veggiego” Kozioła. W sobotni poranek otrzymaliśmy jednak informację o zakończeniu współpracy z sekcją… League of Legends! Głos w sprawie zabrał wspomniany wcześniej „Veggie”.

Zgodnie z GCD, kontrakty całej dywizji LoL oficjalnie wygasły. To był wspaniały sezon dla dywizji – bardzo bliska walka o pierwsze miejsce w Ultralidze, piękna wygrana 2-0 przeciwko akademii Team Vitality, a do tego dobra forma w pierwszym tygodniu fazy grupowej EU Masters! Dziękujemy bardzo całej drużynie za reprezentowanie barw organizacji przez ten burzliwy okres na zapleczu i życzymy przyszłych sukcesów – powiedział Kozioł.

Zobacz również: Illuminar zakończy współpracę z sekcją Counter Strike’a

Brak przedłużenia umowy z zespołem może dziwić, wszak wiosenny split był dla Illuminar bardzo udany. Ekipa Mateusza „Czajka” Czajki walczyła o najwyższe cele w rodzimej Ultralidze oraz awansowała do fazy grupowej EU Masters. „Veggie” zapowiedział również, że IHG rozpoczyna poszukiwania nowego, międzynarodowego składu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem