Illuminar przetrwało pierwszy dzień DreamHack Open November

Mistrzowie Polski rozpoczęli dziś walkę w DreamHack Open November 2020. Po dwóch spotkaniach nadal mają szansę na awans do play-offów.

W pierwszym meczu turnieju Illuminar podjęło rosyjskie Gambit, które ostatnio jest w bardzo dobrej formie. Faworytem spotkania byli Rosjanie, jednak wielu liczyło na niespodziankę. Tak się jednak nie stało – Polacy przegrali to spotkanie wynikiem 0:2. Obie odsłony meczu rozgrywane były pod dyktando Gambit, a Snax i spółka nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Pierwsza mapa (de_mirage) zakończyła się rezultatem 16:5, a druga (de_dust2) 16:7 dla Gambit.

O pozostanie w turnieju Polacy grali z fińskim KOVA, które swój pierwszy mecz przeciwko Nemiga przegrało wynikiem 0:2. Pierwsza mapa starcia Illuminar z KOVA, którą Polacy wygrali po dogrywce, zwiastowała bardzo wyrównane spotkanie. Było jednak całkiem inaczej – druga odsłona meczu zakończyła się dość pewnym zwycięstwem wynikiem 16:9 dla Polaków i to oni pozostają w grze o wyjście z grupy. Swoje następne spotkanie polska formacja rozegra jutro o godzinie 20.30.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem