Illuminar potwierdziło testy dwóch zawodników

Illuminar Gaming potwierdziło przeprowadzenie testów do składu CS:GO. Organizacja poinformowała, iż po ich zakończeniu zdecydowała się nawiązać współpracę z Błażejem "zaNNNem" Bączkowskim oraz Bartoszem "bnoxem" Niebiszem.

O testach w szeregach Illuminar Gaming mówiło się już od jakiegoś czasu. Organizacja spod znaku Wielkiego Oka przymierzała się do przeprowadzenia zmian w składzie, a te zostały dziś oficjalnie potwierdzone. W sieci krążyło coraz to więcej ksywek zawodników testowanych przez IHG, jednak dopiero dziś organizacja poinformowała o nawiązaniu współpracy z nowymi graczami.

Zobacz również: n0rb3r7 opuszcza Oustiders! [OFICJALNIE]

Po try-outach wybór padł na duet Błażej „zaNNN” Bączkowski – Bartosz „bnox” Niebisz.

Panowie w zespole zastąpią Pawła „byaliego” Bielińskiego oraz Huberta „szejna” Światłego, którzy występowali w Illuminar w ostatnim czasie. Zmiana tych zawodników była pewna, gdyż od początku zapewniano, iż współpraca jest tylko tymczasowa.

Chyba każdy słyszał, że od paru dni trwają u nas wewnętrznie testy w składzie CS:GO. Na ich podstawie postanowiliśmy, że przez najbliższy okres czasu będzie z nami grać dwóch nowych zawodników – „bnox” oraz „zaNN” – czytamy w oświadczeniu organizacji. 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem