Illuminar mistrzem Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej!

Zmagania w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej zakończone! Triumfatorem rozgrywek zostało Illuminar Gaming, które w finale pokonało Ungentium wynikiem 3:0.

Przez dziesięć ostatnich miesięcy mogliśmy oglądać spotkania w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. W ten weekend nadeszło zwieńczenie zmagań, czyli wielki finał, w którym Illuminar Gaming mierzyło się z Furry Fury Ungentium. Spotkanie zapowiadało się arcyciekawie, jednak niestety nie należało ono do zbyt wyrównanych.

Zobacz również: SZPERO nie jest już snajperem 9INE! [OFICJALNIE]

Spotkanie rozgrywane było w formacie best of 5, czyli do trzech wygranych map. Ekipa IHG nie pozostawiła rywalom żadnych złudzeń – wygrali ten mecz do zera, a na wszystkich odsłonach pozwolili im na zdobycie zaledwie 34 punktów. Zwycięstwo zagwarantowało Illuminar nie tylko tytuł mistrzowski, ale również nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Tytuł MVP finału trafił w ręce Piotra „morelza” Taterki, który podczas całego spotkania zdołał zdobyć 64 eliminacje.

https://twitter.com/PLEleague/status/1599357806519672832

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem