Illuminar kończy przygodę z EU Masters na fazie grupowej

To koniec udziału Illuminar Gaming w letniej edycji EU Masters. IHG przegrało dwa poniedziałkowe mecze i zajęło trzecie miejsce w grupie, co wiąże się z odpadnięciem z turnieju.

Po pierwszym tygodniu rozgrywek fazy grupowej European Masters fani i cały obóz Illuminar Gaming mógł być zadowolony z wyników. „Wielkie Oko” było na dobrej drodze do awansu – po trzech meczach mogli pochwalić się bilansem 2-1 i drugim miejscem w grupie. Zadanie nie było jednak łatwe, ponieważ Polacy nie byli stawiani w roli faworytów.

Zobacz również: Norman „Kaiser” Kaiser podpisze nową umowę z MAD Lions!

Wszystkie pozostałe mecze IHG rozegrało w poniedziałek. Sytuacja skomplikowała się już po pierwszym z nich, w którym nie udało im się wygrać z Fnatic Rising prowadzonym przez Pawła „delorda” Szablę. Ekipa z Polski stała więc pod ścianą – porażka z niemieckim BIG całkowicie eliminowała ich z walki o play-offy. Dawid „Melonik” Ślęczka i spółka kompletnie zdominowali reprezentantów Ultraligi i pogrzebali ich marzenia o awansie. Illuminar wygrało co prawda ostatni mecz z Zero Tenacity, jednak ten nie zmienił nic w układzie tabeli.

https://twitter.com/illuminaRGaming/status/1434933996589395969

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem