Illuminar Gaming zakończyło współpracę z dywizją VALORANT

To koniec przygody ekipy Grzegorza „GRUBINHO” Ryczko w Illuminar Gaming. Organizacja poinformowała bowiem o zakończeniu współpracy z zespołem dywizji VALORANT.

Trzy miesiące temu szeregi Illuminar Gaming zasilił zespół VALORANT, który znany był pod nazwą Chakalaka. Nawiązanie współpracy było efektem świetnych wyników z początku roku – ekipa Grzegorza „GRUBINHO” Ryczko otarła się wtedy o awans na turniej VCT. Po dołączeniu do organizacji skład nie osiągał jednak tak dobrych wyników, jak na przełomie stycznia i lutego.

Zobacz również: Nathan „NBK” Schmitt zaczyna przygodę z VALORANT!

IHG zdecydowało się więc na zakończenie współpracy. Kontrakty zawodników i trenera zostały przedwcześnie rozwiązane za porozumieniem stron. Największymi sukcesami podczas reprezentowania biało-niebieskich barw było zwycięstwo w Beloud Cup 5 oraz wicemistrzostwo PLE.GG: VALORANT Nations Circuit. Drużyna nadal planuje wspólną grę i rozpoczęła już poszukiwania nowego domu.

Skład Chakalaka reprezentuje się następująco:

  • Grzegorz „GRUBINHO” Ryczko
  • Karol „Nitro” Przedpełski
  • Kamil „frontside” Moroń
  • Sebastian „snikk” Kamiński
  • Kacper „AjMERiTO” Barszcz

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem