Illuminar Gaming zagra w main evencie European Masters!

Illuminar Gaming gra dalej! Polacy wygrali starcie z faworyzowanym Vitality.Bee i wywalczyli awans do głównego etapu prestiżowych rozgrywek EU Masters.

Play-iny European Masters za nami. Jedyną w pełni polską drużyną walczącą o awans do głównego turnieju było Illuminar Gaming. Przypomnijmy, że bezpośredni awans z rozgrywek ligowych uzyskało AGO Rogue oraz K1CK Neosurf. Drużyna spod znaku oka przeszła przez fazę grupową play-inów notując pięć zwycięstw i jedną porażkę, co dało im awans do kolejnego etapu. W meczu o awans do main eventu musieli zmierzyć się z Vitality.Bee z „R4VENEM” w składzie.

Zobacz również: Ważna zmiana na Worldsach! Duża nagroda dla triumfatora Mid-Season Invitational

Francuska formacja do meczu podchodziła w roli faworyta. Na początku pierwszej mapy rozpoczęli budowę przewagi, jednak po 20 minutach do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy z naszej rodzimej Ultraligi. Finalnie to właśnie oni dopisali pierwszy punkt na swoje konto. Bardzo podobny scenariusz mogliśmy zobaczyć podczas drugiej części spotkania – powolna budowa przewagi przez VIT.B i przejęcie inicjatywy przez Polaków w okolicach 20 minuty. Druga mapa również zakończyła się zwycięstwem IHG.

Wygrana w meczu z Vitality.Bee zagwarantowała Illuminar awans do main eventu EU Masters. Kolejny etap prestiżowego turnieju rozpocznie się 14 kwietnia.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem