Illuminar Gaming z awansem do siódmej edycji Nine to Five

Polska formacja w poniedziałek walczyła o awans do głównego turnieju poprzez Nine to Five 7 Dawn. Drużynie Janusza "snax'a" Pogorzelskiego udało się zająć drugie miejsce w grupie i zapewnili sobie awans do kolejnej edycji turnieju.

Swoje zmagania Illuminar rozpoczęło w poniedziałkowy poranek. Awans do Nine to Five 7 gwarantowały dwa zwycięstwa w fazie grupowej. Polacy trafili do grupy A razem z SG.pro (Rosja), DUSTY (Islandia) oraz Saints (Serbia). Swoje pierwsze spotkanie rozgrywali przeciwko Serbom. Mecz był bardzo wyrównany i finalnie zakończył się zwycięstwem Saints (16:14 de_train, 20:22 de_mirage, 14:16 de_vertigo).

Kolejne starcie było meczem o zachowanie szans na awans do głównego turnieju. Przeciwnikiem Illuminar było islandzkie DUSTY. Spotkanie zakończyło się dość pewnym zwycięstwem Polaków (16:11 de_vertigo, 16:8 de_overpass).

Stawką ostatniego meczu był awans do 7 edycji Nine to Five. Polakom przyszło się zmierzyć z rosyjskim SG.pro, które wcześniej uległo w starciu z Saints. Co prawda Rosjanie wygrali pierwszą mapę pojedynku (de_dust2), jednak dwie kolejne padły łupem polskiej ekipy. Zwycięstwo zapewniło Illuminar awans do turnieju, który rozpocznie się 7 grudnia.

Szansę na grę w Nine to Five 7 ma jeszcze Izako Boars. Zaproszenie do turnieju uzyskała Wisła Kraków, AVEZ oraz PACT.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem