Ile można zarobić na wygranej Widzewa?

Choć Widzew pojechał na mecz ze Stalą Stalowa Wola jako lider rozgrywek drugiej ligi, a nigdy wcześniej „Stalówce” nie udało się wygrać z czerwono-biało-czerwonymi, faworyta – patrząc na kursy na to spotkanie – w tym starciu nie ma. To dobra wiadomość dla tych, którzy typują zwycięstwo piłkarzy Radosława Mroczkowskiego. Wysoki kurs zachęca…

Bez kontuzjowanego Michała Millera, za to z kapitanem Danielem Mąką oraz wracającym do zdrowia Damianem Paszlińskim – tak wyglądał autokar Widzewa zmierzający w piątek do Boguchwały, gdzie łodzianie zmierzą się ze Stalą. Dlaczego nie w Stalowej Woli, a miejscowości, w której na co dzień gra dość popularny Izolator? Odpowiedź najprostsza z możliwych: obiekt w Stalowej Woli po prostu jest remontowany. Obie drużyny zmierzą się więc w Boguchwale w meczu dosłownie bez faworyta.

Kurs na Widzew jest bowiem identyczny, jak na gospodarzy i wynosi 2.55.

Dla kibiców regularnie zapełniających Serce Łodzi to dość niecodzienna informacja, bowiem w niemal każdym dotychczasowym meczu po reaktywacji klubu to za zwycięstwo czerwono-biało-czerwonych bukmacherzy płacili mniej. Teraz szanse, przynajmniej na papierze, są wyrównanie.

 

Podobne kursy, które faworyzowały rywali Widzewa, były jednak na mecz z Rozwojem Katowice. Choć za trafne wytypowanie zwycięstwa piłkarzy Mroczkowskiego można było zgarnąć więcej niż za zwycięstwo Rozwoju, łodzianie wygrali aż 4:0.

>> Kibiców Widzewa zainteresuje z pewnością też promocja LV BET dla kibiców, którzy nabyli karnet na mecze w Sercu Łodzi. Dla nich mamy 50 ZŁOTYCH BONUSU, który można wykorzystać między innymi obstawiając najbliższe starcie ze Stalą Stalowa Wola!  <<

Jeszcze wyższy kurs jest na to, że widzewiacy będą schodzili z bramkowym prowadzeniem do szatni. W pierwszych dwóch meczach właśnie taki scenariusz miał miejsce. Najpierw Damian Paszliński strzelił w meczu z Olimpią Elbląg, a w Katowicach Widzew wygrywał do przerwy o indywidualnej akcji Konrada Gutowskiego. Na zwycięstwo Widzewa w pierwszej połowie, niezależnie od końcowego rezultatu, można zarobić jeszcze więcej niż za ostateczny sukces łodzian.

Widzew wygra pierwszą połowę – kurs LV BET: 3.15

Kto ma zapewnić zwycięstwo Widzewowi? Narzeka się ostatnio na napastników klubu z al. Piłsudskiego. Robert Demjan w trzech meczach strzelił jedną bramkę, zaś Daniel Świderski – bohater z Ostródy, gdzie strzelił dwie bramki na wagę awansu – wciąż czeka na premierowe trafienie w tym sezonie. Do Stalowej Woli nie pojechał natomiast najlepszy piłkarz minionej jesieni, Michał Miller, który narzeka na uraz.

W Widzewie jednak ma kto strzelać: oprócz pierwszej dwójki, są błyskotliwi i szybcy skrzydłowi (Mateusz Michalski i Konrad Gutowski), w środku pola gra nieszablonowy Kacper Falon, a z ławki może wejść choćby Daniel Mąka. W Katowicach rozwiązał się worek z bramkami, podobnie może być również w Boguchwale.

Powyżej 2.5 gola w meczu Stal – Widzew – kurs LV BET: 2.07

Trudno wyciągać większe wnioski zaledwie po trzech meczach nowego sezonu. Widzewiacy na pewno są największym kandydatem do wygrania całej ligi i awansu na zaplecze ekstraklasy, ale Stal Stalowa Wola wygrała póki co tyle samo spotkań, co czerwono-biało-czerwoni. Również w pierwszych dwóch kolejkach, gdy pokonali ROW 1964 Rybnik i Resovię.

Ostatnio jednak ulegli na wyjeździe Elanie Toruń. Widzew również stracił punkty, ale w spotkaniu ze Zniczem stworzył sobie znacznie więcej sytuacji od rywali. Wystarczy choćby przypomnieć dwie poprzeczki: Macieja Kazimierowicza po strzale z kilkudziesięciu metrów oraz stuprocentową szansę Gutowskiego w ostatniej minucie meczu.

Czynnikiem motywującym dla piłkarzy Mroczkowskiego będzie też fakt, że Gryf Wejherowo strącił ich z pozycji prowadzących w tabeli. Aby zachować fotel lidera z poprzedniej kolejki, Widzew musi wygrać. Innej opcji żaden z kibiców klubu z Piłsudskiego nie bierze pod uwagę.

Stal Stalowa Wola wygra – kurs LV BET: 2.55
Remis: 3.25
Widzew Łódź wygra: 2.55

Bonus 50 złotych za karnet? Kliknij TUTAJ.