Igrzyska w Rio: Za nami otwarcie, pierwsze szanse medalowe Polaków!

Zaczynamy kolejne wielkie święto sportu! W nocy polskiego czasu odbyła się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich, a już dzisiaj w bój ruszają pierwsi sportowcy i rozpoczyna się prawdziwa walka o najcenniejsze z możliwych medali. Nie od dziś wiadomo, że posiadanie w kolekcji olimpijskiego krążka jest największym wyróżnieniem dla sportowca. Jako, że to są pierwsze w historii

Zaczynamy kolejne wielkie święto sportu! W nocy polskiego czasu odbyła się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich, a już dzisiaj w bój ruszają pierwsi sportowcy i rozpoczyna się prawdziwa walka o najcenniejsze z możliwych medali. Nie od dziś wiadomo, że posiadanie w kolekcji olimpijskiego krążka jest największym wyróżnieniem dla sportowca.

Jako, że to są pierwsze w historii Igrzyska na kontynencie południowoamerykańskim, to wiele osób było ciekawych, jak będzie wyglądała ceremonia otwarcia. Dla kraju, w którym panuje bieda i ogromna przestępczość organizacja tak wielkiego wydarzenia, to nie lada wyzwanie. Co prawda dwa lata temu odbył tam się Mundial, jednak teraz trzeba było przygotować obiekty i miejsca noclegowe dla zdecydowanie większej ilości osób.

Cała inauguracja wypadła bardzo okazale. Organizatorzy zapowiadali: „Chcemy pokazać, że świat jest jednością, że wszyscy możemy radować się mieszkaniem na wspaniałej planecie, jaką jest ziemią. To będzie ceremonia pełna radości, bez technicznych nowinek, tętniąca życiem. Zapraszamy na wielką prywatkę!”.

I tak właśnie było. Polskim chorążym był Karol Bielecki. Polacy dostali sporą owację podczas swojej prezentacji. Miejmy nadzieję, że to bardzo dobry prognostyk przed pierwszymi dzisiejszymi startami. A tych jest sporo, również w wykonaniu biało-czerwonych!

Łącznie pierwszego dnia zmagań zobaczymy występy aż 36 reprezentantów Polski. Największe szanse na dobry występ możemy wiązać z kolarzami oraz ze strzelectwem.

kwiatkowski-laczy-nas-pasja

A konkretnie ze startem Sylwii Bogackiej w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Polka na ostatnich Igrzyskach w Londynie wywalczyła srebro, wierzymy, że dzisiaj będzie co najmniej tak samo dobrze!

Dzisiaj wyścig kolarzy ze startu wspólnego z udziałem między innymi Rafała Majki i Michała Kwiatkowskiego. Polacy nie należą do ścisłych faworytów, ale na pewno stać ich na dobry wynik, a kto wie, może i na medal. Oby tak było!

Dzisiaj także, po raz pierwszy pokaże się na korcie Agnieszka Radwańska. Oprócz niej zagra również Magda Linette oraz nasz duet Matkowski &Kubot.

radwanska-pironkova-pasja-laczy-nas-pasja-rain

Poza tym, do gry wchodzą między innymi nasi tenisiści stołowi, pływacy i wioślarze. Udział w turnieju bokserskim rozpoczyna też Igor Jakubowski, który zresztą dzisiaj obchodzi urodziny. Miejmy nadzieję, że sprawi sobie prezent wygrywając dzisiejszy pojedynek.

Wiele się dzieje, ruszamy jak widać od razu z grubej rury. Nie pozostaje nam nic innego, jak kibicować naszym reprezentantom i wyczekiwać na pierwsze medale olimpijskie dla biało-czerwonych!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem