Igrzyska w Rio: „Thriller” siatkarzy, wioślarze i kolarze przed szansą

Za nami kolejny dzień zmagań na arenach olimpijskich w Rio. Wtorek nie przyniósł nam co prawda medalu, ale kilka miłych akcentów się w końcu pojawiło. Rywalizacja na Igrzyskach trwa w najlepsze, sporo się dzieje. My tradycyjnie skupimy się na tym, co jest dla nas najważniejsze, czyli na startach Polaków. Na początek wielkie pochwały dla siatkarzy.

Za nami kolejny dzień zmagań na arenach olimpijskich w Rio. Wtorek nie przyniósł nam co prawda medalu, ale kilka miłych akcentów się w końcu pojawiło. Rywalizacja na Igrzyskach trwa w najlepsze, sporo się dzieje. My tradycyjnie skupimy się na tym, co jest dla nas najważniejsze, czyli na startach Polaków.

Na początek wielkie pochwały dla siatkarzy. Pokonali Iran 3:2 i są na jak najlepszej drodze, aby dostać się do fazy pucharowej. Co prawda „nasi” prowadzili już 2:0 i niepotrzebnie doprowadzili do bardzo nerwowej końcówki, ale wybaczamy, bo wyznajemy w tym przypadku zasadę, że zwycięzców się nie sądzi.

Wielkie brawa dla Piotra Myszki. Po drugim dniu rywalizacji w klasie RS:X na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro Polak awansował na trzecie miejsce klasyfikacji generalnej. Przed nami jeszcze dwa dni rywalizacji w tej konkurencji. Trzymamy kciuki!

Jeśli chodzi o pochwały, to na pewno należą się jeszcze naszym siatkarkom plażowym (Kołosińska i Brzostek), które po drugim kolejnym zwycięstwie uzyskały awans do 1/8,  a w wioślarskim finale dwójki podwójnej kobiet znalazły się Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj.

Kubeł zimnej wody niestety należy wylać na naszych szczypiornistów, którzy po pięknej walce przegrali z Niemcami 29:32. Ich sytuacja jest w tym momencie bardzo trudna. Trzeba po dwóch kolejnych porażkach wygrywać już wszystkie spotkania w grupie, jeśli jeszcze nasi zawodnicy marzą o awansie do fazy pucharowej.

polska-niemcy-rio-laczy-nas-pasja

Co nas dzisiaj czeka? Czy są szanse na drugi medal?

Do walki powracają nasi kolarze szosowi. Do rywalizacji przystąpią zarówno panowie jak i panie. U kobiet liczymy na bardzo dobry występ Katarzyny Niewiadomej, a u mężczyzn na Michała Kwiatkowskiego i Macieja Bodnara.

Jest szansa na bardzo dobry wynik w wioślarstwie. Dzisiaj finały wioślarskich czwórek, w których startują zarówno nasi zawodnicy, jak i zawodniczki. Większe szanse na upragniony medal, daje się przed startem paniom. Liczymy, że nie zawiodą i sprawią miłą niespodziankę.

Bardzo ważny mecz na Copacabanie rozegrają siatkarze plażowi: Kantor i Łosiak. Jeśli pokonają Holendrów, to awansują do dalszej fazy rozgrywek.

Do najbardziej krytykowanych podczas tych Igrzysk Olimpijskich w Polsce dyscyplin należą pływanie i tenis. Dzisiaj przedstawiciele tych sportów mają szansę pokazać, że coś jednak potrafią i stać ich na dobry wynik.

radwanska-pironkova-pasja-laczy-nas-pasja-rain

W pływaniu Radosław Kawęcki wystartuje w eliminacjach na swoim koronnym dystansie 200 m stylem grzbietowym. Z kolei, w tenisie Agnieszka Radwańska i Łukasz Kubot zagrają z mikście przeciwko rywalom z Rumunii.

Standardowo trzymamy kciuki za naszych i liczymy na jak najwięcej pozytywnych emocji z ich strony!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem