Igrzyska w Rio: Mamy dwa kolejne medale, dzisiaj czas na „królową sportu”

Wreszcie nastąpił przełom! Takich polskich sportowców chcemy oglądać! Przełamanie przyszło w najlepszym z możliwych momentów. Po licznych kompromitacjach i aferach dopingowych w naszej reprezentacji nie panowała przecież najlepsza atmosfera. Dlatego dwa kolejne medale plus zwycięstwa w sportach drużynowych powinny wlać w serca kibiców wiarę w to, że jeszcze może być pięknie. Honor polskiego sportu wspaniale

Wreszcie nastąpił przełom! Takich polskich sportowców chcemy oglądać! Przełamanie przyszło w najlepszym z możliwych momentów. Po licznych kompromitacjach i aferach dopingowych w naszej reprezentacji nie panowała przecież najlepsza atmosfera.

Dlatego dwa kolejne medale plus zwycięstwa w sportach drużynowych powinny wlać w serca kibiców wiarę w to, że jeszcze może być pięknie.

Honor polskiego sportu wspaniale obroniły osady wioślarskie. Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj sięgnęły po złoto w kobiecej dwójce podwójnej, a na najniższym stopniu podium stanęła również żeńska czwórka podwójna w składzie  Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus i Monika Cieciuch. Wielkie gratulacje!

Nareszcie pierwsze zwycięstwo odnieśli piłkarze ręczni. Pokonali Egipt 33:25. Polacy przystępowali do tego spotkania z „nożem na gardle”. Porażka bowiem oznaczała definitywny koniec marzeń o zagraniu w fazie pucharowej. Na szczęście udało się zwyciężyć i to samo trzeba powtórzyć w dwóch kolejnych grach. Następnym rywalem będzie Szwecja. Trzymamy kciuki!

Fenomenalnie spisują się w Brazylii polscy siatkarze. Podopieczni Stephane’a Antigi wygrali trzecie spotkanie z rzędu. Tym razem, odprawili z kwitkiem Argentynę 3:0 i zapewnili sobie tym samym pewny awans do ćwierćfinału. Tak trzymać Panowie!

polska-argentyna-laczy-nas-pasja

A dzisiaj szansa na kolejne dobre rezultaty w polskim obozie. Mamy nadzieję, że wyczyn swoich koleżanek powtórzą  Miłosz Jankowski i Artur Mikołajczewski, którzy wystartują w finale dwójki podwójnej wagi lekkiej mężczyzn. Z kolei, o finał w jedynkach powalczy Natan Węgrzycki-Szymczyk.

Po dziewięciu wyścigach coraz bliżej medalu wśród windsurferów w klasie RS:X jest Piotr Myszka. W piątek aktualny mistrz świata będzie chciał przynajmniej utrzymać swoją trzecią pozycję. Wszyscy jednak wiedzą, że Polaka stać na jeszcze lepszą pozycję. Wierzymy, że będzie dobrze!

Najważniejszym wydarzeniem dzisiaj dla nas jest rozpoczęcie rywalizacji wśród lekkoatletów. W eliminacjach wystartuje wielu z naszych faworytów do medali. Będzie można zobaczyć między innymi: Piotra Małachowskiego, Anitę Włodarczyk, Adama Kszczota, Marcina Lewandowskiego czy Ewę Swobodę.

ewa-swoboda-laczy-nas-pasja

Wszyscy liczymy, że wczorajszy piękny dzień da impuls polskim sportowcom do osiągania jak najlepszych rezultatów, a to przyniesie nam kibicom wiele radości.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem