Igrzyska w Rio: Fenomenalni ręczni, dzisiaj dwie szanse na medal!

Zaczęło się źle, potem było jeszcze gorzej i kiedy mogło wydawać się, że to będzie „czarny dzień” polskiego sportu na Igrzyskach w Rio, to szczypiorniści pokazali, że nikogo nigdy nie wolno przekreślać przed startem. A już szczególnie takich walczaków jak oni! Paweł Fajdek niestety nie przebrnął kwalifikacji rzutu młotem i sensacyjnie odpadł w eliminacjach. Polak

Zaczęło się źle, potem było jeszcze gorzej i kiedy mogło wydawać się, że to będzie „czarny dzień” polskiego sportu na Igrzyskach w Rio, to szczypiorniści pokazali, że nikogo nigdy nie wolno przekreślać przed startem. A już szczególnie takich walczaków jak oni!

Paweł Fajdek niestety nie przebrnął kwalifikacji rzutu młotem i sensacyjnie odpadł w eliminacjach. Polak był typowany, jako główny kandydat do złota, jednak doznał zaskakującej i bardzo bolesnej porażki. Jeśli Was zabolało to, że odpadł, to pomyślcie, co on sam musiał czuć. Szacunek, że miał odwagę i charakter, aby nagrać film, w którym przeprasza swoich kibiców.

Niestety polscy siatkarze przegrali z USA 0:3 i pożegnali się z marzeniami o medalu na Igrzyskach w Rio. Dotychczas podopieczni Stephane’a Antigi prezentowali się w Brazylii bardzo dobrze. Pomimo tego, że Amerykanie to dla naszej kadry bardzo niewygodny rywal, to wielu liczyło, że uda się ich pokonać. Niestety, nie wyszło. Dziękujemy za walkę i serce włożone w to, żeby godnie reprezentować polskie barwy. Wstydu Panowie nie przynieśliście. Będzie tylko lepiej!

No i bohaterowie wczorajszego dnia. Niedoceniani, po tym co pokazali w rozgrywkach grupowych (tylko 2 zwycięstwa na 5 spotkań), a tu masz! Piłkarze ręczni w półfinale Igrzysk Olimpijskich! Wielkie Brawa! Polacy ograli faworyzowanych Chorwatów 30:27. Co więcej, nasi rywale wygrali drugą grupę. To tylko pokazuje, jak piękny jest sport i mamy nadzieję, że po beznadziejnych grach w grupie, teraz szczypiorniści niesieni falą entuzjazmu przywiozą medal. Wierzymy w Was Panowie!

pilka-reczna-polska-rio-laczy-nas-pasja

Jeśli chodzi o dzisiejsze starty, to największe nadzieje wiążemy z lekkoatletyką. Co prawda, o stawianiu tez o „murowanych” faworytach do medalu  nie może być dziś mowy, jednak szanse na zdobycie kolejnego krążka są, przynajmniej dwie!

Maria Andrejczyk, 20 – letnia oszczepniczka przyleciała do Rio zbierać doświadczenie na wielkiej imprezie, tymczasem w eliminacjach postanowiła zadziwić świat. 67,11 m to nie tylko jej życiówka, nie tylko rekord Polski, ale i najlepszy wynik w tym sezonie na świecie.

Nie ma sensu za bardzo podgrzewać atmosfery, bo Polka zrobiła już w tym momencie więcej niż od niej wymagano, ale może uwierzy we własne możliwości i będzie autorką największej sensacji medalowej tych Igrzysk w naszej ekipie? Tego jej życzymy!

W pchnięciu kulą mężczyzn wystartuje dzisiaj dwóch naszych reprezentantów: mistrz i rekordzista świata juniorów –  Konrad Bukowiecki i „legendarny” złoty medalista z Pekinu i Londynu – Tomasz Majewski. Forma tego drugiego jest sporą niewiadomą, ale kogoś takiego nigdy nie wolno lekceważyć. Ten pierwszy, to młody gniewny, którego z całą pewnością stać na medal. Jak będzie? Naprawdę wszystko się może dzisiaj w tej konkurencji zdarzyć!

tomasz-majewski-laczy-nas-pasja

Poza tym, dzisiaj jeszcze Polacy powalczą w zapasach, taekwondo, kajakarstwie i żeglarstwie. Czekamy na dobre wieści!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem