Igrzyska w Rio: Dwa medale, ręczni odpadli po horrorze, dzisiaj kolejne szanse!

To była bardzo emocjonująca noc! Mam takie niejasne wrażenie, że większość kibiców w Polsce żyła głównie półfinałem piłkarzy ręcznych. Starty innych reprezentantów odeszły trochę w cień. Tym bardziej jesteśmy mile zaskoczeni, że do dorobku medalowego możemy dopisać dwa kolejne krążki. Najlepsi bukmacherzy 1 Duża ilość bonusówAplikacja mobilnaNowoczesny wygląd serwisuStale rozwijana oferta na sporty motoroweTypuj 2

To była bardzo emocjonująca noc! Mam takie niejasne wrażenie, że większość kibiców w Polsce żyła głównie półfinałem piłkarzy ręcznych. Starty innych reprezentantów odeszły trochę w cień. Tym bardziej jesteśmy mile zaskoczeni, że do dorobku medalowego możemy dopisać dwa kolejne krążki.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Oktawia Nowacka zdobyła brązowy medal w pięcioboju nowoczesnym. Po trzech pierwszych konkurencjach (szermierka, pływanie, jeździectwo) nasza reprezentantka plasowała się na pierwszym miejscu. Przewagi nie udało się utrzymać po startach w bieganiu i strzelaniu, ale Polka i tak osiągnęła życiowy sukces! Wielkie gratulacje!

Tyle się mówiło i pisało o Pawle Fajdku, a tymczasem dosyć niepostrzeżenie do finału rzutu młotem awansował Wojciech Nowicki. Końcowego sukcesu nic nie zapowiadało, bowiem Polak spalił aż trzy próby, a dwie były po prostu słabe. Został mu jeden rzut, który…dał mu brązowy medal! Wielkie brawa dla Nowickiego! Teraz już nie będzie miał spokoju w mediach, został przecież medalistą olimpijskim! Szacunek!

nowicki-laczy-nas-pasja

Ależ oni pięknie walczyli! Szczypiorniści przegrali walkę o finał z Danią, po dogrywce 28:29. Nie każdy horror można wygrać. Widać, że ten zespół odrodził się i walczył z całych sił. Na pewno nikt nie może mieć do nich pretensji. Dalej są w grze i o brąz zagrają z odwiecznym rywalem, jakim jest reprezentacja Niemiec. Tym razem z nimi wygramy!

Warto wspomnieć jeszcze, że nasze sztafety 4×400 metrów awansowały do finału. Ta sztuka udała się zarówno Paniom jak i Panom. Mężczyźni uzyskali piąty czas półfinałów, a kobiety trzeci. Emocji więc nie powinno zabraknąć!

Dzisiejsze starty naszych reprezentantów też powinny przynieść mnóstwo pozytywnych emocji. Walka o medale jest całkiem realna. Największe szanse wiążemy ze startem Mai Włoszczowskiej. To dzięki niej wiele osób wie, co to jest kolarstwo górskie. Nie trzeba dodawać, że Polka jest jedną z głównych faworytek w swojej konkurencji.

W finale biegu na 800 metrów wystartuje Joanna Jóźwik. Polka wygrała już na Igrzyskach dwa biegi (eliminacyjny i półfinał) i nie widzimy przeciwwskazań, aby zwyciężyła w kolejnym. Medal w konkurencji biegowej byłby czymś fantastycznym!

Na dobry rezultat stać również Kamilę Lićwinko w skoku w wzwyż. Nasza reprezentantka, to halowa mistrzyni świata, więc przy odrobinie szczęścia może sprawić nam wiele radości. Do boju biało – czerwoni!

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem