Igrzyska w Rio: Czas zmazać plamę, dzisiaj sporty drużynowe!

Wczorajszy dzień niestety nie przyniósł nam wielkich powodów do radości. Wielu szans na spektakularne rezultaty i tak nie było, jednak co mieliśmy przegrać, to niestety przegraliśmy, a dodatkowo przyplątała się afera dopingowa naszego ciężarowca Tomasza Zielińskiego. Dzisiaj, z kolei zapowiada się naprawdę dzień pełen emocji dla polskich kibiców. Oby były tylko pozytywne! DARMOWY ZAKLAD 20PLN

Wczorajszy dzień niestety nie przyniósł nam wielkich powodów do radości. Wielu szans na spektakularne rezultaty i tak nie było, jednak co mieliśmy przegrać, to niestety przegraliśmy, a dodatkowo przyplątała się afera dopingowa naszego ciężarowca Tomasza Zielińskiego. Dzisiaj, z kolei zapowiada się naprawdę dzień pełen emocji dla polskich kibiców. Oby były tylko pozytywne!

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Wracając jeszcze do 3. dnia Igrzysk. Najważniejszą wiadomością, jak już wcześniej wspomniałem nie był medal, a wpadka dopingowa Tomasza Zielińskiego. W tym momencie wszyscy czekają na wyniki próbki B, co nie zmienia faktu, że Polak musiał już opuścić wioskę olimpijską i w Igrzyskach nie wystartuje. Sam twierdzi, że jest niewinny i po powrocie do kraju zapłaci za szczegółowe badania, żeby swoją tezę potwierdzić.

Obie nasze pary: tenisowa i od siatkówki plażowej przegrały swoje mecze. Duet Matkowski & Kubot przegrał z Hiszpanami i odpadł z dalszej rywalizacji. To pokazuje, w jak dramatycznym stanie jest polski tenis. Występ naszych zawodników w tej dyscyplinie można określić tylko jednym słowem – koszmarny!

Co do siatkarzy, to panowie Kantor i Łosiak, co prawda polegli w starciu przeciwko Rosjanom, ale jeśli w środę pokonają Holendrów, to awansują do dalszych gier. Chłopaki, nie zepsujcie tego!

Poza tym, w pierwszych rundach odpadali nasi reprezentanci w szermierce, judo i pływaniu. Czas odbić się od dna!

A dzisiaj jest ku temu doskonała okazja, bo wiele się dzieje. Jeśli chodzi o starty indywidualne, to duże nadzieje możemy wiązać z występem Piotra Myszki. Ten żeglarz, który reprezentuje Polskę w windsurfingu, jest po pierwszym dniu rywalizacji na piątym miejscu. Jeśli dzisiaj osiągnie dobre rezultaty, to czołowa trójka jest na pewno w jego zasięgu.

piotr-myszka-laczy-nas-pasja

Warto jeszcze śledzić, to co dzieje się na torze wioślarskim. Po wygraniu biegu eliminacyjnego faworytkami w półfinale są nasze Panie (Fularczyk – Kozłowska i Madaj). Na starcie zobaczymy także Natana Węgrzyckiego. Wiosłujcie wszyscy prosto do finałów!

Wtorek, to z pewnością dzień spod znaku startów drużynowych. Siatkarze będą chcieli podtrzymać dobrą atmosferę w zespole i po łatwym rozbiciu Egiptu pokonać Iran. Kaliber przeciwnika jest jednak dużo większy, niż pierwszego rywala. Nie zmienia to jednak faktu, że Polaków stać na wygrywanie z każdym. I oby dzisiaj to udowodnili!

Zdecydowanie w trudniejszej sytuacji, są nasi piłkarze ręczni. Po niespodziewanej porażce z Brazylią, dzisiaj gramy z naszym odwiecznym rywalem, reprezentacją Niemiec. Łatwo nie będzie, bo nasi przeciwnicy, to aktualni mistrzowie Europy. Polacy jednak jak znajdują się pod ścianą, to potrafią zwyciężać. Trzeba ten mecz wygrać!

Czekają nas jeszcze występy dwóch par w turnieju siatkówki plażowej. Panie (Kołosińska i Brzostek) po ograniu USA postarają się sprostać Rosjankom. Z kolei, Panowie (Fijałek i Prudel) po porażce z Rosjanami muszą dzisiaj ograć Holendrów.

Jak widać, jest dzisiaj komu kibicować, dlatego też barwy w górę i do boju biało – czerwoni!

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem