Ignaczak, Juras, Hajto i Pol typują wynik meczu Polska – Portugalia!

To już dziś! Dziś Polska zmierzy się z Portugalią w ćwierćfinale Mistrzostw Europy 2016! Mecz wagi ciężkiej! Mecz, który dla wielu czytelników będzie najważniejszym, jaki pamiętają w swoim życiu! Właśnie dlatego poprosiliśmy naszych blogerów o wytypowanie wyniku tego spotkania oraz o krótkie uzasadnienie. Przed Wami więc typy naszej wspaniałej czwórki – Tomka Hajto, Krzyśka Ignaczaka, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz Michała

To już dziś! Dziś Polska zmierzy się z Portugalią w ćwierćfinale Mistrzostw Europy 2016! Mecz wagi ciężkiej! Mecz, który dla wielu czytelników będzie najważniejszym, jaki pamiętają w swoim życiu!

Właśnie dlatego poprosiliśmy naszych blogerów o wytypowanie wyniku tego spotkania oraz o krótkie uzasadnienie. Przed Wami więc typy naszej wspaniałej czwórki – Tomka Hajto, Krzyśka Ignaczaka, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego oraz Michała Pola!


Krzysztof Ignaczak – Rozpędzony walec jedzie dalejignaczak-face-laczy-nas-pasja
Typ: Polska – Portugalia 2-2; karne 4-3

Uzasadnienie: Polacy przejdą dalej, bo tak mówię ja wróżbita Krzysztof. Siła tkwi w drużynie!!! Cristiano nałoży za dużo żelu i będzie wolniej biegał, a i tak Krychowiak lepiej się prezentuje 🙂

Tak na serio, to wydaje się, że każdy daje z siebie maxa (a stać niektórych na jeszcze lepsza grę), obrona, która miała być nasza bolączką, gra świetnie i również liczę na to, że nasza formacja ataku, czyli przysłowiowe” żądło” dołoży coś od siebie.


juras-face-laczy-nas-pasjaŁukasz „Juras” Jurkowski – Polska drużyna idzie jak burza
Typ: Polska – Portugalia 2-1

Uzasadnienie: Dla Polski miejsce w ósemce najlepszych drużyn Europy to historyczny sukces, ale nasi piłkarze nie zamierzają się zatrzymać. Bez presji, ze wsparciem tysięcy fanów na stadionie i milionami przed TV, będą walczyć o awans do półfinału.

Portugalia na tym turnieju jeszcze nie zagrała dobrego meczu… i niech tak zostanie. Zawsze groźnego Cristiano Ronaldo będzie blokował najlepszy duet defensywny Euro 2016, Pazdan – Glik. Szybka gra z kontry i mam nadzieję, że nie będzie trzeba wyłaniać zwycięzcy rzutami karnymi. 2:1 Polska. Bramki Błaszczykowski i Milik. Dla Portugalii Ronaldo.


pol-face-laczy-nas-pasjaMichał Pol – Wierzę, że nasza defensywa zagra równie skutecznie jak z Niemcami czy Szwajcarią
Typ: Polska – Portugalia 1-0

Uzasadnienie: Choć Portugalia jest w tym starciu minimalnym faworytem, uważam, że szanse wynoszą 50 do 50 i Polska wygra ćwierćfinał 1:0. A gola strzeli odblokowany Robert Lewandowski mimo widocznego w jego grze na Euro 2016 zmęczenia sezonem.

Stawka i rywale zobowiązują. Wierzę, że nasza defensywa zagra równie skutecznie jak z Niemcami czy Szwajcarią (nie licząc genialnego strzału Shaqiriego). Możemy kłócić się przy porównaniu siły poszczególnych formacji, ale bramkarza mamy zdecydowanie lepszego. Uważam, że obrońców zarówno środkowych jak i bocznych również.

Rywale górują nad nami doświadczeniem na wielkich turniejach. Cristiano Ronaldo, Pepe czy Nani wygrywali już najważniejsze trofea w piłce klubowej, mają grę pod presją we krwi. Trener Fernando Santos ma też do dyspozycji znacznie szerszą ławkę rezerwowych. Adam Nawałka zmienia żelazny skład tylko wówczas kiedy już naprawdę musi.

Portugal v France - International Friendly

Ale na Euro 2016 wygrywają kolektywy, gra drużynowa i świetna organizacja. Udowodnili to Włosi, Walijczycy, Islandczycy i… Polacy. O Portugalii można powiedzieć wiele dobrego, ale nie to, że stanowią drużynę. To zlepek indywidualności, w której wszystko zależy od największej z nich – formy i nastroju Ronaldo, który gra we Francji bez polotu i również na wyraźnym zmęczeniu. Wielokrotnie widać było, że woli strzelać samemu niż oddać piłkę lepiej ustawionym kolegom, bo nie ma do nich zaufania.


hajto-face-laczy-nas-pasjaTomasz Hajto: Padnie mnóstwo bramek
Typ: Polska – Portugalia 3-3; Polska awansuje po karnych

Uzasadnienie: Zobaczymy popis indywidualnych umiejętności, które zdecydują o wyniku. Przełamie się Robert Lewandowski.

Mecz na remis, z dużą ilością bramek, który półfinalistę wyłoni w rzutach karnych. Czeka nas mnóstwo emocji. Portugalia skończy ten mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce Pepe.


A Wy jak myślicie? Czekamy na Wasze typowania!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem