Ignacik: To był dla Arki najlepszy rok w historii

Bartosz Ignacik to dziennikarz pracujący w telewizji Canal Plus, który na co dzień zajmuje się Ekstraklasą. Podsumowaliśmy ostatni rok na krajowych boiskach, omówiliśmy sytuację Arki Gdynia, genialnego beniaminka z Zabrza i Legię Warszawa, która zawodzi, a która... dominuje na naszym podwórku. 

Bartosz Ignacik to dziennikarz pracujący w telewizji Canal Plus, który na co dzień zajmuje się Ekstraklasą. Podsumowaliśmy ostatni rok na krajowych boiskach, omówiliśmy sytuację Arki Gdynia, genialnego beniaminka z Zabrza i Legię Warszawa, która zawodzi, a która… dominuje na naszym podwórku. 

O Arce

Arka ma za sobą najlepszy rok w historii klubu. Raz grała lepiej, raz gorzej, ale zdobyła w tym roku dwa tytuły, czyli najwięcej spośród wszystkich polskich klubów. Duża w tym zasługa Leszka Ojrzyńskiego, który wprowadził swoje rządy i dzięki któremu żółto-niebiescy są tu, gdzie są.

O Legii Warszawa

Przed sezonem dwie rzeczy są pewne – Legia jest faworytem do mistrzostwa, a Korona kandydatem do spadku. A tak już zupełnie na poważnie, to gdyby Legia nie zdobyła mistrzostwa, to byłaby niespodzianka.

Komu kibicuję w tym sezonie?

Górnikowi Zabrze. Naprawdę, imponuje mi ten zespół. Fajnie grają, widać rękę trenera Brosza, który pracuje z tym zespółem już od dłuższego czasu. Wielu młodych chłopaków, sporo wychowanków – kibicuję im, naprawdę.

Częste zmiany trenerów w lidze

Nie podoba mi się to, nie tak to powinno wyglądać. Apeluję do prezesów, aby zastanowili się, bo to droga donikąd. Mam nadzieję, że to się zmieni i prezesi będą mieli więcej cierpliwości.

 

Jakub Borowicz

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem