Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Igła Vlog #3: Kulisy meczu Polska – Estonia

Piąty dzień Eurovolley 2017 w Polsce i trzeci mecz Biało-Czerwonych w turnieju, tym razem z Estonią w Ergo Arenie. Igła tam był, a wraz z nim – nasza kamera !! Zapraszamy na materiały zakulisowe z ostatniego spotkania fazy grupowej oraz wywiad z wieloletnim rozgrywającym naszej reprezentacji – Łukaszem Żygadło.   LV Bet jako oficjalny sponsor

Piąty dzień Eurovolley 2017 w Polsce i trzeci mecz Biało-Czerwonych w turnieju, tym razem z Estonią w Ergo Arenie. Igła tam był, a wraz z nim – nasza kamera !! Zapraszamy na materiały zakulisowe z ostatniego spotkania fazy grupowej oraz wywiad z wieloletnim rozgrywającym naszej reprezentacji – Łukaszem Żygadło.

 

LV Bet jako oficjalny sponsor Eurovolley 2017 przygotował specjalne kursy na każde ze spotkań turnieju. Pełna oferta znajduje się TUTAJ.