Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Igła Vlog #2: Kulisy meczu Polska – Finlandia

Igła wraz z ekipą Łączy Nas Pasja i reprezentacją Polski przeniósł się z Warszawy do Trójmiasta, gdzie w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbył się drugi mecz Biało-Czerwonych podczas Eurovolley 2017. Razem z wybitnym reprezentantem zajrzeliśmy za kulisy spotkania z Finlandią – zapraszamy !!!   LV Bet jako oficjalny sponsor Eurovolley 2017 przygotował specjalne kursy na każde

Igła wraz z ekipą Łączy Nas Pasja i reprezentacją Polski przeniósł się z Warszawy do Trójmiasta, gdzie w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie odbył się drugi mecz Biało-Czerwonych podczas Eurovolley 2017. Razem z wybitnym reprezentantem zajrzeliśmy za kulisy spotkania z Finlandią – zapraszamy !!!

 

LV Bet jako oficjalny sponsor Eurovolley 2017 przygotował specjalne kursy na każde ze spotkań. Pełna oferta znajduje się TUTAJ.