Idzie nowe! PES zmienia nazwę i wprowadza model free to play

Zmiany, zmiany, zmiany. Konami próbuje walczyć o rynek symulatorów sportowych i postanowił wprowadzić nowości do Pro Evolution Soccer, które... nie nazywa się już Pro Evolution Soccer.

Ostatnie lata na rynku gier piłkarskich zostały zdominowane przez EA Sports i serię FIFA. Szczególny sukces „kopanka” od Kanadyjczyków osiągnęła w Europie i Ameryce Północnej. Nie można jednak zapominać o największym konkurencie, czyli Konami. Twórcy PES eFootball zdecydowali się na konkretne zmiany, które mają zagrozić produkcji od EA.

Zobacz również: Oficjalnie: Kylian Mbappé gwiazdą okładki FIFA 22!

Jesienią tego roku ukaże się całkiem nowa odsłona Pro Evolution Soccer pod nazwą eFootball. Konami zrezygnowało z corocznego wydawania gry na rzecz aktualizacji, które będą wprowadzać właśnie do eFootball. Gra dostępna będzie w modelu free to play – będzie po prostu bezpłatna. Początkowo będziemy mogli zagrać w mecze lokalne kilkoma zespołami partnerskimi takimi jak Manchester United, Bayern Monachium oraz FC Barcelona. Później w grze najprawdopodobniej pojawi się tryb na wzór Ultimate Team z FIFA. Nie wiemy jeszcze jaka będzie forma monetyzacji tej produkcji, jednak bardzo prawdopodobne, że w grze zobaczymy karnety sezonowe lub paczki. Konami opublikowało również pierwszy trailer, który zobaczyć możecie poniżej.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem