„HUNDEN” ma kłopoty. Heroic zwalnia trenera i wkracza na drogę sądową

To się porobiło! Heroic poinformowało o zwolnieniu Nicolaia „HUNDENA” Petersena ze względu na domniemane działanie na niekorzyść drużyny na IEM Cologne. Dodatkowo sprawa trafiła do sądu.

Początek współpracy pomiędzy „HUNDENem” a Heroic był bardzo owocny. Duńska organizacja pod okiem Petersena sięgnęła między innymi po triumf na ESL Pro League, IEM Cologne 2020 i DH Open Fall. Kilka tygodni temu coś zaczęło się jednak psuć. Nie chodzi tu jednak o kwestie stricte sportowe – przed startem IEM Cologne 2021 organizacja poinformowała o odsunięciu „HUNDENa” od drużyny.

Zobacz również: „HUNDEN” nie przedłuży wygasającego kontraktu z Heroic

Teraz wiemy, co było powodem takiej decyzji. Wczoraj sam trener wydał oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że nie przedłuży swojego kontraktu z Heroic i zaprzeczył doniesieniom, jakoby dostarczał informacje o taktykach zespołu innym drużynom. Głos zabrała jednak organizacja. Duńczycy zwolnili 30-latka i poinformowali, że wiedzą o niedozwolonych działaniach, których się dopuścił. Zakończenie współpracy to jednak nic, w porównaniu z tym, co może czekać „HUNDENa”. Heroic sprawę skierowało do sądu i niebawem możemy spodziewać się samego procesu. Sytuacją zajęło się również ESL oraz ESIC.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem