HONORIS pokonuje Wisłę i zagra w drugim etapie SSS 3 Regionals

W piątek rozgrywki zakończyła polska grupa Spring Sweet Spring 3 Regionals. W meczu o awans HONORIS pokonało Wisłę All in! i to właśnie oni dołączą do Anonymo w kolejnym etapie turnieju.

W tym tygodniu rozpoczęła się trzecia edycja Spring Sweet Spring. Zmagania zaczęliśmy od rozgrywek regionalnych – o awans do drugiego etapu w polskiej grupie walczyło Anonymo, Wisła All in! Games Kraków, HONORIS oraz MAD DOG’S PACT. Jako pierwsze awans wywalczyło Anonymo, które pokonało Wisłę oraz PACT. Ekipa Jacka „MINISE” Jeziaka zakończyła udział w turnieju już po dwóch spotkaniach, a o drugie miejsce w piątkowym spotkaniu Wisła powalczyła z HONORIS.

Zobacz również: Izako Boars rozegrało mecz z… trzema stand-inami!

Spotkanie rozpoczęło się na de_inferno. Początkowo mecz był dość wyrównany z delikatną przewagą ekipy „NEO” i „TaZa”. HONORIS wywalczyło trzy punkty przewagi do zmiany stron, jednak koncert rozpoczęli po stronie broniącej. Zawodnicy Wisły byli bezradni i jako terroryści nie zdobyli ani jednego punktu. Na de_mirage lepszy początek zaliczyli Wiślacy, którzy do przerwy mogli pochwalić się pięciopunktową zaliczką. Przeciwnicy rzucili się jednak do odrabiania strat i byli już na prawdę blisko remisu, jednak finalnie „Biała Gwiazda” wyrównała stan meczu. Wszystko rozstrzygnąć miało się na de_dust2. „NEO” i spółka kontrolowali popularne „piaski” od samego początku, ani razu nie pozwalając Wiśle na wyjście na prowadzenie. Dzieła dokończyli po stronie broniącej i trzecią mapę wygrali wynikiem 16:9.

Oznacza to, że w drugim etapie Spring Sweet Spring 3 Regionals zobaczymy Anonymo oraz HONORIS. Zmagania rozpoczną się w przyszłym tygodniu, a awans do main eventu uzyska 8 drużyn.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem