Hitowa wymiana na linii Atletico Madryt – Manchester City?

Atletico Madryt jest chętne na sprzedaż jednej ze swoich gwiazd, Saula Nigueza. Mistrzowie Hiszpanii mieli już nawet skontaktować się z Manchesterem City w celu negocjacji hitowej wymiany.

Kilka dni temu Fabrizio Romano poinformował o gotowości Atletico Madryt do sprzedaży jednej ze swoich gwiazd. Mowa o Saulu Niguezie, który od lat wzbudza zainteresowanie wielu europejskich potęg. Według włoskiego dziennikarza usługami hiszpańskiego pomocnika jest londyńska Chelsea oraz Bayern Monachium. Mistrzowie Hiszpanii mają jednak inny pomysł.

Zobacz również: AC Milan zainteresowany kolejnym zawodnikiem Chelsea!

Zarząd Atletico miał skontaktować się z włodarzami Manchesteru City w sprawie przeprowadzenia wymiany. Do niebieskiej części Manchesteru powędrowałby właśnie Saul, a w Madrycie wylądowałby Bernardo Silva. Taki ruch na pewno umożliwiłby kolejne wzmocnienia i pozytywnie zadziałałby na finansowe Fair Play. Nie wiemy jeszcze jak na tą propozycję zareagowali mistrzowie Anglii, jednak kwestia ewentualnej wymiany rozwiąże się najprawdopodobniej po zakończeniu mistrzostw Europy. Transfermarkt.de Hiszpana wycenia na 55 milionów euro, a Portugalczyka na 70 milionów. Wątpliwe jest, aby Atleti zdecydowało się na dopłatę do tej operacji.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem