Hit nad hity! Najman wyzywa na pojedynek… Świerczewskiego. „Czy dozwolone są plaskacze?”

Były reprezentant Polski w piłce nożnej - Piotr Świerczewski już niebawem wejdzie do "klatki", by stoczyć swój pierwszy freak fight w mieszanych sztukach walki. W jednym z niedawnych wywiadów mało pochlebnie wypowiedział się na temat gwiazdy ostatniej gali FAME MMA Marcina Najmana, co błyskawicznie spotkało się z ripostą... i propozycją pojedynku na macie.

Mający już 47 lat Świerczewski przystał na propozycję debiutu na gali Free Fight Federation II, gdzie jego rywalem będzie postać telewizyjna i specjalista od tuningowania samochodów – Greg Collins. „Świr” nie ukrywa, że podjął rękawicę, ponieważ jest uzależniony od sportowych wyzwań, a przy okazji będzie to dla niego okazja do godnej wypłaty.

W wywiadzie dla sport.pl został zapytany  o Marcina Najmana. Wydaje się, że nie miał najmniejszego zamiaru prowokować go swoją wypowiedzią, ale najwyraźniej brutalna prawda zbyt mocno trafiła do samego Najmana.

 

Świerczewski w wywiadzie dla Sport.pl:

Nie znam go, nigdy go nie obraziłem Mogę tylko powiedzieć, że Najman przegrywa większość pojedynków. Więcej krzyczy niż się bije, ale to jego sprawa. Czasem są takie pieski, co głośno szczekają, ale nie ugryzą. Może on ma taki sposób na życie, ale to jego wybór. Wiem, że dzisiaj nie mam już szans z zawodowcami. A z Marcinem? Nie wiem, może kiedyś dojdzie do takiej walki. Na razie skupiam się na walce z Collinsem, bo jeszcze przegram w pierwszej rundzie i tyle będzie z mojej przygody.

Świerczewski swoją wypowiedzią raczej nie zakwalifikował potencjalnego rywala do grona zawodowców, z którymi on nie miałby szans… I oto zobaczyliśmy typowego Marcina Najmana. Mocna odzywka, lekka zniewaga i oczywiście propozycja pojedynku!

Jeżeli Świerczewski , na serio chciałby się sprawdzić , to jako kibice poproście szefów Fame Mma o to ,by pozwolili…

Opublikowany przez Marcin Najman Środa, 27 listopada 2019

Najman na niedawnej gali FAME MMA 5 pokonał w walce wieczoru Bonusa BGC, co otwiera mu drogę do dalszej rywalizacji w tej organizacji. Bezpośrednio po walce na pojedynek wyzwał go Piotr „Bestia” Piechowiak.

Na to, by przesądzać czy scenariusze ze Świerczewskim jest w ogóle realny, jest zdecydowanie za wcześnie. Bo jak sam mówi: „jeszcze przegra w pierwszej rundzie z Collinsem i na tym jego przygoda z MMA się zakończy”.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem