HIT! Kamil Grosicki zimą może trafić do klubu Ekstraklasy!

"Onet" informuje o możliwości powrotu na polskie boiska skrzydłowego reprezentacji, który jesienią nie grał w klubie, czyli Kamila Grosickiego!

Sytuacja win-win, z jaką moglibyśmy mieć do czynienia w przypadku regularnej gry Kamila Grosickiego w rundzie wiosennej, może zamienić się na win-win-win. Skorzystać może bowiem nie tylko sam piłkarz i reprezentacja Polski, ale także nowy klub Polaka. „Onet” informuje o zainteresowaniu Legii Warszawa, której przydałoby się wzmocnienie na skrzydłach.

Najważniejszy w perspektywie mistrzostw Europy dla Grosickiego jest natomiast powrót do rytmu meczowego.

Takowy miałby w Legii, w której już w przeszłości występował, zapewniony. Na grę natomiast nie może liczyć w West Bromwich Albion, z którym awansował do Premier League, ale już na poziomie angielskiej ekstraklasy wiele nie pograł: zaledwie 10 minut z Newcastle w grudniu. Z Grosickiem kontaktował się także inny były klub, Pogoń Szczecin, ale jak napisał na Twitterze Jerzy Chwałek z Super Expressu: „jego powrót nie jest obecnie możliwy”. Ten sam dziennikarz informował o braku kontaktu Legii z piłkarzem.

Onet: „Największym problemem mogą okazać się finanse – nie tylko kwota odstępnego, jaką zażąda WBA, ale także wysoka pensja piłkarza”

Zainteresowane Polakiem są również kluby Championship, w której czuje się Grosicki jak ryba w wodzie. Szkoda, że marzenia o regularnej grze w Premier League nie wypaliły również po zmianie trenera w WBA. Być może faktycznie najlepszą opcją byłby powrót do Polski i wzrost formy przed mistrzostwami?

Arkadiusz Milik bądź Kamil Grosicki bez powołania na Euro 2020 – kurs LV BET: 2.00

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem