Hiszpanie z Włochami o prestiż, Ukraińcy z Turkami o przedłużenie nadziei

Umówmy się – humory po wczorajszej porażce Polaków mamy nie najlepsze, więc zasiadanie do meczów w innych grupach nie jest pierwszą rzeczą, o której marzymy. Dziś jednak w akcji zobaczymy w sumie aż 18 zespołów, gdyż o punkty eliminacyjne powalczą zespoły w grupach D, G i I. Najciekawiej zapowiadającym się starciem powinna być konfrontacja Hiszpanii

Umówmy się – humory po wczorajszej porażce Polaków mamy nie najlepsze, więc zasiadanie do meczów w innych grupach nie jest pierwszą rzeczą, o której marzymy. Dziś jednak w akcji zobaczymy w sumie aż 18 zespołów, gdyż o punkty eliminacyjne powalczą zespoły w grupach D, G i I. Najciekawiej zapowiadającym się starciem powinna być konfrontacja Hiszpanii z Włochami, ale nie zabraknie też innych meczów, które rozgrzeją nas do czerwoności.

GRUPA D

Mecze, które zostaną dziś rozegrane w grupie D:

Serbia – Mołdawia

Gruzja – Irlandia

Walia – Austria

Serbia pewnie, bo 3:0 pokonała Mołdawię w pierwszym meczu rozgrywanym w Skopje i faworytem będzie również i w tym starciu. Zwłaszcza, że Macedończycy grają na wyjeździe, w swoim dorobku na ten moment mają zaledwie 2 punkty i nie walczą już o nic. Serbowie natomiast liderują  w swojej grupie i mają 12 punktów na koncie. Dzisiejszy komplet punktów z pewnością przybliży ich do awansu na mundial w Rosji. Irlandczyków natomiast czeka trudniejsza przeprawa, bowiem mecz z Gruzją zostanie rozegrany na wyjeździe. W pierwszym starciu wygrali Wyspiarze 1:0. Gruzja ma do tej pory tylko 3 oczka na swoim koncie i również nie ma szans na zakwalifikowanie się na mundial. Walia – Austra – to najciekawiej zapowiadające się starcie w tej grupie zaplanowane na sobotę. Obie ekipy mają po 8 punktów w swoim dorobku i zajmują kolejno 3. i 4. lokaty w grupie. Kto wygra ma szansę powalczyć jeszcze o awans. W pierwszym meczu był remis 2:2.

Grupa G

Mecze, które zostaną dziś rozegrane w grupie G:

Albania – Lichtenstein

Izrael – Macedonia

Hiszpania – Włochy

Albania zdołała pokonać 2:0 Lichtenstein w pierwszym meczu i to na wyjeździe, więc również i w starciu rewanżowym będzie stawiana w roli faworyta. Albańczycy są na ten moment bezkompromisowy – trzy zwycięstwa i trzy porażki. Lichtenstein jeszcze nie zapunktował w tych eliminacjach. Izrael również nie zanotował jeszcze w eliminacjach remisu i również ma w swoim dorobku 9 punktów. Macedończycy uzbierali trzy punkty, ale nie powinni zaskoczyć dzisiejszych gospodarzy, którzy wciąż mają szansę na awans z grupy. Hiszpania – Włochy – nie mamy wątpliwości, że tu rozstrzygnie się kwestia pierwszego miejsca w grupie. W pierwszym meczu był remis 1:1 i wiele osób spekuluje, że podobnie może być również i dziś. Jak będzie? Czekamy na ten piłkarski spektakl.

Grupa I

Mecze, które dziś zostaną rozegrane w grupie I:

Finlandia – Islandia

Chorwacja – Kosowo

Ukraina – Turcja

Islandia radzi sobie znakomicie – 13 punktów, a Finlandia wprost przeciwnie – tylko jedno oczko. Faworyt jest oczywisty, bo faworyt walczy o awans z pierwszego miejsca w grupie. Identycznie sytuacja ma się w przypadku meczu Chorwacji z Kosowem. Również 13 punktów gospodarzy i również 1 punkt gości. Turcja – Ukraina to z kolei mecz najbardziej wyrównany. Zwycięstwo któreś z ekip przedłuży szanse na awans z grupy. Podział punktów może ostatecznie te szanse pogrzebać.

Łącznie zobaczymy dziś 9 meczów eliminacyjnych w trzech grupach. Wszystkie ze spotkań można obstawiać na oficjalnej stronie LV Bet. Pełna oferta znajduje się TUTAJ.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem