Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Hiszpanie z Włochami o prestiż, Ukraińcy z Turkami o przedłużenie nadziei

Umówmy się – humory po wczorajszej porażce Polaków mamy nie najlepsze, więc zasiadanie do meczów w innych grupach nie jest pierwszą rzeczą, o której marzymy. Dziś jednak w akcji zobaczymy w sumie aż 18 zespołów, gdyż o punkty eliminacyjne powalczą zespoły w grupach D, G i I. Najciekawiej zapowiadającym się starciem powinna być konfrontacja Hiszpanii

Umówmy się – humory po wczorajszej porażce Polaków mamy nie najlepsze, więc zasiadanie do meczów w innych grupach nie jest pierwszą rzeczą, o której marzymy. Dziś jednak w akcji zobaczymy w sumie aż 18 zespołów, gdyż o punkty eliminacyjne powalczą zespoły w grupach D, G i I. Najciekawiej zapowiadającym się starciem powinna być konfrontacja Hiszpanii z Włochami, ale nie zabraknie też innych meczów, które rozgrzeją nas do czerwoności.

GRUPA D

Mecze, które zostaną dziś rozegrane w grupie D:

Serbia – Mołdawia

Gruzja – Irlandia

Walia – Austria

Serbia pewnie, bo 3:0 pokonała Mołdawię w pierwszym meczu rozgrywanym w Skopje i faworytem będzie również i w tym starciu. Zwłaszcza, że Macedończycy grają na wyjeździe, w swoim dorobku na ten moment mają zaledwie 2 punkty i nie walczą już o nic. Serbowie natomiast liderują  w swojej grupie i mają 12 punktów na koncie. Dzisiejszy komplet punktów z pewnością przybliży ich do awansu na mundial w Rosji. Irlandczyków natomiast czeka trudniejsza przeprawa, bowiem mecz z Gruzją zostanie rozegrany na wyjeździe. W pierwszym starciu wygrali Wyspiarze 1:0. Gruzja ma do tej pory tylko 3 oczka na swoim koncie i również nie ma szans na zakwalifikowanie się na mundial. Walia – Austra – to najciekawiej zapowiadające się starcie w tej grupie zaplanowane na sobotę. Obie ekipy mają po 8 punktów w swoim dorobku i zajmują kolejno 3. i 4. lokaty w grupie. Kto wygra ma szansę powalczyć jeszcze o awans. W pierwszym meczu był remis 2:2.

Grupa G

Mecze, które zostaną dziś rozegrane w grupie G:

Albania – Lichtenstein

Izrael – Macedonia

Hiszpania – Włochy

Albania zdołała pokonać 2:0 Lichtenstein w pierwszym meczu i to na wyjeździe, więc również i w starciu rewanżowym będzie stawiana w roli faworyta. Albańczycy są na ten moment bezkompromisowy – trzy zwycięstwa i trzy porażki. Lichtenstein jeszcze nie zapunktował w tych eliminacjach. Izrael również nie zanotował jeszcze w eliminacjach remisu i również ma w swoim dorobku 9 punktów. Macedończycy uzbierali trzy punkty, ale nie powinni zaskoczyć dzisiejszych gospodarzy, którzy wciąż mają szansę na awans z grupy. Hiszpania – Włochy – nie mamy wątpliwości, że tu rozstrzygnie się kwestia pierwszego miejsca w grupie. W pierwszym meczu był remis 1:1 i wiele osób spekuluje, że podobnie może być również i dziś. Jak będzie? Czekamy na ten piłkarski spektakl.

Grupa I

Mecze, które dziś zostaną rozegrane w grupie I:

Finlandia – Islandia

Chorwacja – Kosowo

Ukraina – Turcja

Islandia radzi sobie znakomicie – 13 punktów, a Finlandia wprost przeciwnie – tylko jedno oczko. Faworyt jest oczywisty, bo faworyt walczy o awans z pierwszego miejsca w grupie. Identycznie sytuacja ma się w przypadku meczu Chorwacji z Kosowem. Również 13 punktów gospodarzy i również 1 punkt gości. Turcja – Ukraina to z kolei mecz najbardziej wyrównany. Zwycięstwo któreś z ekip przedłuży szanse na awans z grupy. Podział punktów może ostatecznie te szanse pogrzebać.

Łącznie zobaczymy dziś 9 meczów eliminacyjnych w trzech grupach. Wszystkie ze spotkań można obstawiać na oficjalnej stronie LV Bet. Pełna oferta znajduje się TUTAJ.