High League 2

30.11.2021
High League to nowa odsłona gali MMA w naszym kraju. To kolejne wydarzenie, w którym uczestniczyć będą celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz osobistości internetowe. Za nowym projektem stoi popularny raper, Malik Montana. Po ciepłym przyjęciu pierwszej gali High League możemy spodziewać się, że gala High League 2 jest tylko kwestią czasu. Gale celebrytów oraz osobistości internetowych

High League to nowa odsłona gali MMA w naszym kraju. To kolejne wydarzenie, w którym uczestniczyć będą celebryci, youtuberzy, influencerzy oraz osobistości internetowe. Za nowym projektem stoi popularny raper, Malik Montana. Po ciepłym przyjęciu pierwszej gali High League możemy spodziewać się, że gala High League 2 jest tylko kwestią czasu.

Gale celebrytów oraz osobistości internetowych to niemal gotowy przepis na sukces, o czym najlepiej świadczy błyskawiczny rozwój projektu Fame MMA. Malik Montana postanowił rzucić wyzwanie włodarzom tej organizacji zakładając High League. Pierwsza gala pokazała, że projekt ten być może nie zagrozi pozycji Fame MMA, ale z pewnością ma szanse na podobny sukces. Montana, chcąc zapewne podkreślić konkurencyjność swojego wydarzenia, zadbał o zakontraktowanie kilku zawodników wcześniej związanych właśnie z Fame MMA.

High League – gala MMA organizowana przez Malika Montanę

Mosa Ghawsi, który występuje po pseudonimem scenicznym Malik Montana, to kontrowersyjny raper, którego największe przeboje posiadają po 40-50 milionów odsłon na Youtubie. Gdy tylko narodziła się idea Fame MMA, wielu fanów pytało, kiedy wystąpi na niej właśnie Malik Montana. Takich propozycji raper miał otrzymać przynajmniej kilka, jednak za każdym razem odmawiał. Prawdopodobnie już wtedy miał własny pomysł, a mianowicie założenie konkurencyjnej federacji High League. Czy kiedykolwiek ujrzymy Malika bezpośrednio w oktagonie? Póki co, Montana doskonale sprawdza się w roli organizatora i ciężko wyobrazić go sobie w roli jednego z zawodników własnej gali.

Kto walczył na pierwszej gali High League?

Pierwsza gala High League odbyła się 28 sierpnia 2021 roku. W karcie głównej nie zabrakło kilku mocnych zestawień, które błyskawicznie przyciągnęły ogromne zainteresowanie. W pierwszej walce niskorosłych, Maciej „BigJack” Jarema pokonał Jakuba „Carlito” Olewińskiego. Duże zainteresowanie wzbudził również pojedynek Adriana „Medusy” Salamona z Maciejem Ratajem. Obaj panowie mieli w przeszłości okazję walczyć dla Fame MMA. Górą w tym pojedynku okazał się Medusa. Sporą niespodziankę przyniosła walka Anieli „Lil Masti” Bogusz z Ewą Brodnicką. Lil Masti pokonała przez techniczny nokaut Brodnicką, mistrzynię świata federacji WBO. Z kolei w walce wieczoru, Natalia „Natsu” Karczmarczyk okazała się lepsza od Lexy Chaplin.

High League 2 zapowiedź – kiedy kolejna gala?

Wydawało się, że po sukcesie pierwszej gali, druga zostanie zorganizowana na przestrzeni najbliższych miesięcy. Tak się jednak nie stało, jednak już teraz mamy pewność, że High League stanie się faktem. Organizacja całkiem niedawno zapowiedziała, że w 2022 roku planuje zorganizować przynajmniej trzy gale. W takim razie możemy śmiało zakładać, że High League 2 odbędzie się jeszcze w pierwszym kwartale nadchodzącego roku. Na ten moment nie wiemy jednak, kto na niej wystąpi. Wstępnie swój udział w gali zapowiedzieli Piotr „YoungczuuX” Czupryn oraz Norbert „Dis” Gierczak.

Gdzie można oglądać walki na High League 2?

Pojedynki na gali High League 2 można oglądać w formacie PPV po wykupieniu dostępu do transmisji na oficjalnej stronie internetowej projektu. Pierwsza gala przyniosło federacji duży rozgłos, dzięki czemu możemy zakładać, że kolejne gale przyniosą Malikowi Montanie jeszcze lepsze wyniki pod kątem oglądalności. Z niecierpliwością oczekujemy na High League 2 zapowiedź, zwłaszcza na dokładny termin tej gali, a także pełną kartę walk.

Gdzie obstawiać zakłady na High League 2?

Podobnie jak inne sporty walki, galę High League 2 można obstawiać u legalnych bukmacherów internetowych. W serwisie ŁączyNasPasja znajdziesz aktualne ranking bukmacherów, w którym porównujemy bonusy powitalne oraz promocje bukmacherskie dla stałych klientów. W ten sposób możesz sprawdzić, który bukmacher oferuje swoim klientom najlepsze warunki do obstawiania zakładów bukmacherskich na sporty walki. Typując wyniki walk na High League 2 możesz zapewnić sobie większe emocje w trakcie oglądania gali.

Kraków high league iii

Na samym końcu warto poruszyć kwestię przyszłych gal high league. W sportach walki nie może być pustki, skutkiem czego, kolejne gale zostały ogłoszone już teraz. Jak zapowiada szef ligi, czyli Malik Montana, pierwsza gala osiągnęła ogromny sukces. Skutkiem czego, większe hity pojawią się w niedługim czasie między innymi na ergo arenie.

Na dzień dzisiejszy nie wiemy jeszcze, jak wyglądają prawdziwe bomby na to wydarzenie. Gala twierdzi, że: „Konkretnie przepracowaliśmy ostatnie miesiące, skutkiem czego wydarzenie zostały wyprzedane”. To z kolei jasno pokazuje, że przed Highleague jest jeszcze bardzo spora przyszłość w sportach walk.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem