Hervé Renard wróci do piłki klubowej?

Hervé Renard jednak nie dla reprezentacji Polski? Aktualny selekcjoner Arabii Saudyjskiej otrzymał propozycję objęcia klubu z Ligue 1 - OGC Nice.

W ostatnich latach Hervé Renard dał się poznać szerszej publiczności jako ekspert od prowadzenia reprezentacji. Francuz miał okazję poprowadzić narodowe drużyny Zambii, Wybrzeża Kości Słoniowej i Arabii Saudyjskiej osiągając z nimi historyczne wyniki. Kunszt 54-latka został doceniony przez związki z Polski i Belgii, które widziały go w roli swojego trenera.

Zobacz również: Kamil Piątkowski bardzo bliski transferu!

Renard wciąż jest przymierzany do opuszczenia swojego stanowiska w Arabii Saudyjskiej, jednak okazuje się, że może się tak stać nie w celu objęcia lepszej reprezentacji, a powrotu do piłki klubowej. Według najnowszych informacji „L’Equipe”  z francuskim trenerem kontaktował się zespół z Ligue 1, a konkretnie OGC Nice. Kibice i zarząd  „Le Gym” liczyli na walkę o czołowe lokaty w lidze, jednak aktualnie zajmują odległe jak na swoje możliwości 10. miejsce w tabeli. Aktualnie tymczasowym trenerem zespołu z Nicei jest Didier Digard, który na stanowisku zastąpił zwolnionego tydzień temu Luciena Favre.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem