Heroic zwolnione z kwarantanny! Duńczycy zagrają w studio IEM Cologne

Kwarantanna Heroic potrwała zaledwie dwa dni. Niemieckie służby zwolniły duńską formację z obowiązku izolacji ze względu na negatywne wyniki ponowionych testów na obecność COVID-19.

Przed startem IEM Cologne 2021 cały zespół Heroic przeszedł przez niemałą „nerwówkę”. Po przylocie do Niemiec Duńczycy zostali poddani testom na obecność koronawirusa w organizmie. Jeden z zawodników otrzymał wynik pozytywny i cała drużyna została odesłana na kwarantannę. Ustalono więc, że Heroic będzie rozgrywać swoje spotkania w izolacji, w swoich pokojach hotelowych.

Zobacz również: Zawodnik Heroic z dodatnim wynikiem testu na COVID-19!

Jeszcze przed pierwszym meczem ekipy z Danii na IEM Cologne ponowiono testy na COVID-19. Tym razem wszystkie dały wyniki negatywne, co zwolniło uczestników rozgrywek z obowiązku izolacji. Poinformowano również, że wcześniejszy pozytywny wynik był efektem pozostałości po przebytej chorobie. Oznacza to, że Heroic może rozgrywać swoje spotkania w studio. Pierwsze z nich rozpoczęli już w piątek, a ich przeciwnikiem było Team Spirit.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem