Here-we-go! Saúl Ñíguez z transferem last-minute do Premier League!

To będzie jeden z największych transferów ostatniego dnia tego okna transferowego. Fabrizio Romano potwierdza - Saúl Ñíguez trafi do londyńskiej Chelsea.

W ostatnich dniach sierpnia Chelsea pracowała głównie nad dwoma transakcjami – zakupem Joulesa Konude z Sevilli oraz Saúl Ñígueza z Atletico Madryt. Transfer tego pierwszego upadł, ponieważ dyrektor Sevilli, Monchi, zażądał wpłaty klauzuli odstępnego w wysokości 80 milionów euro. Przenosiny Saúla na Stamford Bridge również wydawały się być niemożliwe, jednak wszystko zmieniło się w ostatnich godzinach.

Zobacz również: Oficjalnie: Daniel James z transferem do Leeds United!

Sam zawodnik ustalił warunki swojego kontraktu już jakiś czas temu, jednak problem leżał w negocjacjach między klubami. Finalnie Atleti i „The Blues” doszli do porozumienia, o czym poinformował Fabrizio Romano. Hiszpan ma udać się na wypożyczenie, za które londyńczycy zapłacą 5 milionów euro. W umowie może zostać zawarta również klauzula późniejszego wykupu. 26-latek ma teraz udać się do stolicy Anglii aby dopiąć wszelkie formalności. Pozostaje więc tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem