headtr1ck nowym zawodnikiem Ninjas in Pyjamas! [OFICJALNIE]

Ninjas in Pyjamas potwierdziło przeprowadzenie transferu! Szwedzka organizacja zaprezentowała dziś swój nowy nabytek - Danyyla "headtr1cka" Valitova.

Od wielu lat Ninjas in Pyjamas decydowało się na pozyskiwanie zawodników wyłącznie ze Skandynawii. W ostatnich kilkunastu miesiącach w zespole przeprowadzono kilka zmian, jednak wszyscy zawodnicy – „dev1ce”, „Aleksib”, „Brollan” czy „es3tag” pochodzili właśnie z Północy. Dziś organizacja ze Szwecji oficjalnie zerwała z tą tradycją.

Zobacz również: Illuminar potwierdziło testy dwóch zawodników

Ninjas in Pyjamas poinformowało o nawiązaniu współpracy z Daniilem “⁠headtr1ckiem⁠“ Valitovem.

O angażu nastolatka mówiło się już od jakiegoś czasu. „headtr1ck” był zawodnikiem akademii Natus Vincere i nie mógł liczyć na angaż w głównym składzie ze względu na nienaruszalną pozycję Oleksandra „s1mple’a” Kostylieva. W zespole NIP zajmie on miejsce Patricka „es3taga” Hansena, który został ostatnio przesunięty na rezerwę.

Danyyl to wyjątkowo obiecujący młody snajperski talent i jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że możemy powitać go na pokładzie. Świetnie pasuje on do całej naszej organizacji, dlatego cieszymy się, że dołącza on do naszego składu. Rok 2023 i kolejne lata zapowiadają się obiecująco – powiedział  COO organizacji, Jonas Gundersen.
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem