Hat-trick Leo Messiego! Tak brutalnie kręcił rywalami z Boliwii!

W nocy z czwartku na piątek reprezentacja Argentyny bez większego problemu rozbiła Boliwię 3:0. Wszystkie bramki zdobył Leo Messi, który był nie do zatrzymania przez rywali.

Rywale z Boliwii kompletnie nie radzili sobie z gwiazdorem PSG. Łapali na nim kolejne kartki, a już w 14 minucie stracili pierwszego gola. Messi założył siatkę obrońcy, po czym mocnym strzałem zza pola karnego trafił do siatki. W całym spotkaniu miał sporo okazji do zdobycia kolejnych bramek. Wykorzystał dwie, po przerwie. Najpierw angażując się w zespołową akcję, później dobijając strzał z bliskiej odległości.

Hat-Trick Messiego obejrzycie na poniższym skrócie:

Argentyńczyk ma już na koncie 79 trafień w narodowych barwach. Meczem z Boliwią nie tylko uciekł ścigającemu go Robertowi Lewandowskiemu, ale wyprzedził również legendarnego Brazylijczyka Pele. Tym sposobem stał się najskuteczniejszym piłkarzem w historii futbolu w Ameryce Południowej. Podopieczni Lionela Scaloniego – z pięcioma zwycięstwami i trzema remisami – pozostają niepokonani w eliminacjach mundialu w Katarze. Pierwsza w tabeli grupowej pozostaje Brazylia, która tej nocy pokonała Peru, a na koncie ma komplet ośmiu wygranych spotkań.

Przy okazji spotkania z Boliwią, Argentyńczycy wreszcie mieli okazję świętować ze swoimi kibicami zdobyte w tym roku Copa America. Messi raz jeszcze potwierdził jak wiele to dla niego znaczyło. Nawet kilka tygodni po fakcie, uronił łzę w trakcie celebracji.