Harry Kane otwarty na pozostanie w Tottenhamie Hotspur

Już niebawem powinna wyjaśnić się kwestia przyszłości Harry'ego Kane'a. Piłkarz Tottenhamu Hotspur ma być skłonny do podpisania nowego kontraktu z klubem.

W ostatnim czasie sytuacja Tottenhamu Hotspur nie wygląda najlepiej. Zespół wpadł w spory dołek, a na domiar złego niepewna stała się przyszłość trenera, Antonio Conte. Chwilę po doniesieniach o ewentualnym odejściu szkoleniowca w mediach pojawiły się informacje o ewentualnym transferze Harry’ego Kane’a. Zainteresowanie jego usługami miał wykazywać Manchester United, jednak coraz więcej wskazuje na to, że będą musieli obejść się smakiem.

Zobacz również: Antonio Conte opuści Tottenham Hotspur?!

O całej sprawie poinformował zorientowany w sprawach „Kogutów” dziennikarz, David Ornstein. Kontrakt gwiazdy Tottenhamu obowiązuje jeszcze tylko przez rok, jednak sam piłkarz ma być otwarty na jego przedłużenie. Chwilę po zamknięciu zimowego okna transferowego klub ma zamiar wznowić rozmowy w sprawie nowej umowy napastnika. Ornstein zdradził również, że na ten moment Spurs nie prowadzą żadnych negocjacji w sprawie sprzedaży 29-latka.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem