Harry Kane mocno odpowiada hejterom! Przejmująca skrucha Rashforda

Marcus Rashford, Jadon Sancho i Bakayo Saka nie udźwignęli presji finału Euro rozstrzyganego w konkursie jedenastek. Wszyscy trzej Anglicy spudłowali swoje karne, przez co dziś w internecie wylewa się na nich strumień obraźliwych komentarzy.

Jednym z tych, którzy szczerze przeprosili rodaków za zmarnowany rzut karny, jest Marcus Rashford. Jego świadectwo i skrucha są naprawdę przejmujące. „Czuję się jakbym zawiódł wszystkich. Rzut karny był wszystkim, o co zostałem poproszony, aby przyczynić się do sukcesu drużyny. Mogę strzelać je we śnie, więc dlaczego nie było tak tym razem? To jest w mojej głowie w kółko, odkąd uderzyłem piłkę i prawdopodobnie nie ma słowa, żeby opisać to uczucie. Finał. 55 lat. Mogę tylko powiedzieć przepraszam.”

Mocnym wpisem w obronie kolegów stanął kapitan reprezentacji Anglii – Harry Kane. Napastnik piętnuje obraźliwe, a przede wszystkim rasistowskie zachowania, jakich ofiarami stają się Rashford, Sancho i Saka.

Trzej chłopcy, którzy byli genialni przez całe lato, mieli odwagę zrobić krok naprzód i wziąć sprawy w swoje ręce, gdy stawka była wysoka. Zasługują na wsparcie, a nie na nikczemne rasistowskie nadużycia, których doświadczają. Jeśli znęcasz się nad kimś w mediach społecznościowych, nie jesteś fanem Anglii i nie chcemy cię.

“To jest to, czego oczekiwałem od kapitana reprezentacji. Prawdziwy wstyd, że takie słowa muszą być wypowiadane. Nieczęsto zdarza mi się być zażenowanym z powodu bycia Anglikiem – pisze jeden z internetowych komentatorów”

Wpis na Twitterze zamieścił również brytyjski minister spraw wewnętrznych, podkreślając, że “jest zniesmaczony, że gracze Anglii, którzy tego lata dali tak wiele dla swojego kraju, padli ofiarą nikczemnych ataków”. Polityk zachęcił wręcz policję do ścigania sprawców tego typu nadużyć.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem