Hanwha Life na kolanach, T1 pierwszym półfinalistą Worlds!

Pierwszy ćwierćfinał mistrzostw świata w League of Legends za nami. Ekipa "Fakera" bez większych problemów pokonała Hanwha Life Esports i awansowała do kolejnego etapu.

Po kilkudniowej przerwie powróciliśmy do rywalizacji związanej z mistrzostwami świata w League of Legends. W ćwierćfinałach zobaczymy cztery ekipy z Korei, dwie z Chin oraz po jednej z Europy oraz Ameryki Północnej. W piątek rozgrywany był pierwszy ćwierćfinał, w którym Hanwha Life Esports podejmowało T1.

Zobacz również: Ćwierćfinały Worlds rozlosowane. Zachód zmierzy się z Koreą

W koreańskim pojedynku znacznym faworytem było T1, które w fazie grupowej wyglądało na jedną z najbardziej poukładanych drużyn turnieju. Wicemistrzowie LCK w poprzednim etapie przegrali zaledwie jedno spotkanie, a ich rywale do końca nie byli pewni awansu do 1/4 finału. Mecz pomiędzy ekipą „Fakera” a HLE nie miał większej historii. Zespół jednego z najlepszych zawodników w historii całkowicie kontrolował przebieg każdej z map, a zwycięstwo nie wyślizgnęło im się z rąk nawet na chwilę. Podopieczni „Stardusta” wygrali spotkanie wynikiem 3-0 i pewnym krokiem wstąpili do półfinału, w którym zmierzą się ze zwycięzcą spotkania Damwon Gaming – MAD Lions.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem