Hamza Barry w kręgu zainteresowań Pogoni! Ciekawe nazwisko i… wielki problem w CV

To już ten specyficzny moment okienka transferowego, kiedy w kontekście polskich klubów wymienia się konkretny typ zawodników. „Duże nazwisko, jeszcze większe problemy”. Przykładem może być Hamza Barry, Gambijczyk, którym zainteresowała się Pogoń Szczecin. 

Lider tabeli Ekstraklasy chętnie wzmocni jeszcze swój skład przed zamknięciem okienka. W przypadku Hamzy Barry’ego może to zrobić nawet później, bo… Oto właśnie podstawowy problem ze wspomnianym piłkarzem. 26-letni środkowy pomocnik jeszcze nie tak dawno wymieniany był w kontekście przenosin do Evertonu. Tymczasem aktualnie pozostaje bez klubu od, uwaga, sierpnia 2020! SportoweFakty Wp.pl sugerują wprawdzie, że o gracza stara się także Los Angeles Galaxy, ale niewątpliwie mówimy o zawodniku, który miał poważne problemy ze znalezieniem pracodawcy. 

W sierpniu 2020 Hamza Barry rozstał się z Hajdukiem Split, w którego barwach rozegrał 133 mecze, zdobył 10 goli i zaliczył 11 asyst. W czerwcu zeszłego roku zerwał więzadła w kolanie i do dziś nie doszedł do pełni sił.

W tym momencie Hamza nie jest w stanie przejść testów medycznych, to będzie możliwe w marcu” – pisze autor newsa, Piotr Koźmiński. 

Mówimy więc o 13-krotnym reprezentacje Gambii, znajdującym się wciąż w dobrym piłkarsko wieku, którego dyspozycja jest dziś wielką zagadką. Podejrzewamy, że w najbliższych dniach tego typu tematów w polskiej piłce może jeszcze być więcej.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem