„Hajima” cześcią sztabu szkoleniowego Misfits Gaming!

Polska myśl szkoleniowa podbija Europę. W czwartek dowiedzieliśmy się, że w Misfits zobaczymy nie tylko Adriana "hatchy'ego" Widerę, ale również Kamila "Hajimę" Żmudzkiego.

Ostatnie tygodnie dla polskich trenerów i analityków League of Legends są bardzo udane. Aż trzech Polaków („Bezum”, „Arces” i „Marin1”) zostali w tym tygodniu zaprezentowani jako członkowie składów drużyn z niemieckiej Prime League. W czwartek dowiedzieliśmy się jednak o awansie sportowym Kamila „Hajimy” Żmudzkiego.

Zobacz również: Dwóch polskich analityków i jeden trener z kontraktami w lidze niemieckiej!

„Hajima” w ostatnim czasie związany był z 7more7 Pompa Team. Organizacja przestała istnieć po wykluczeniu jej właściciela, Sergiusza „Nitrozyniaka” Górskiego, oraz została zastąpiona przez nowy twór – PDW. Wielu byłych pracowników Pompy przeniosło się właśnie do PDW, jednak „Hajima” nie zdecydował się na ten ruch. W czwartek okazało się, że został on analitykiem występującego w LEC Misfits Gaming.

Kiedy zaczynałem swoją przygodę z LoL-em w 2017 roku, chciałem dostać się do EU LCS. Teraz będę analitykiem dla Misfits w LEC i LFL! Mega wzruszający moment. Dziękuję wszystkim osobom, które pomogły mi to osiągnąć – napisał na Twitterze Żmudzki.

23-latek będzie współpracował ze starym znajomym – Adrianem „hatchy” Widerą, który przedłużył swój kontrakt z organizacją. Panowie pracowali razem przy projekcie devils.one. Dla „Hajimy” będzie to pierwsza zagraniczna przygoda. Polak odpowiadać będzie nie tylko za drużynę z LEC, ale również za akademię występującą w francuskiej LFL.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem