Hades wraca na polską scenę! Snajper zagra w 9INE

Wielki powrót Olka "hadesa" Miskiewicza na polską scenę stał się faktem! Były już snajper ENCE został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik 9INE.

Ostatnie miesiące dla Olka „hadesa” Miskiewicza nie były zbyt udane. Pierwsza połowa 2022 roku w wykonaniu ENCE była świetna, jednak później ich forma mocno podupadła, co miało również związek z transferem „Spinxa” do Vitality. Formacja postanowiła przeprowadzić zmiany kadrowe, a te dotknęły właśnie Miskiewicza, który został przesunięty na ławkę rezerwowych. We wrześniu Polak był wypożyczony do Finest, a pod koniec grudnia oficjalnie opuścił szeregi ENCE.

Zobacz również: Intel Extreme Masters wraca do Brazylii już w kwietniu!

22-latka czeka nowa przygoda na starym gruncie. „hades” zdecydował się na powrót na rodzimą scenę CS:GO i dziś oficjalnie zaprezentowano go w nowych barwach. Pozyskanie snajpera ogłosiło bowiem 9INE. W drużynie zastąpi on oczywiście Grzegorza „SZPERO” Dziamałka, który jakiś czas temu został odsunięty od zespołu, a w tym tygodniu przeniósł się do Anonymo.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem