Luca Toni napadnięty! „Kiedy wszedł do domu, zobaczył żonę, teściową i…”

Gwiazdor włoskich boisk Luca Toni został w czwartek zaatakowany na tle rabunkowym przez trójkę uzbrojonych napastników. W momencie włamania przebywał w swojej posiadłości wraz z żoną i dziećmi! Rodzinie nic się nie stało, ale przeżyła chwile grozy!

Napastnik Verony potwierdził, że w czwartek wieczorem, około 19:30 został zaatakowany wraz z rodziną przez trójkę bandytów. „Trzej włamywacze mieli na twarze maski i byli uzbrojeni. Najważniejsze, że moja rodzina jest cała i nie zrobiono nam krzywdy, chociaż cały incydent zostawia w nas głęboką traumę i strach. Włamywacze zabrali również przedmioty, które miały dla nas sentymentalne znaczenie” – powiedział mediom Luca Toni. Stracił pieniądze i kosztowności.

Policja niedługo po fakcie przyjechała na miejsce zdarzenia – prawdopodobnie zaalarmowana przez sąsiadów, których zastanowił nietypowy ruch przed posiadłością piłkarza. Czwarty z włamywaczy przez cały czas akcji czekał w samochodzie (prawdopodobnie czarnym audi) i odjechał wraz ze skradzioną zdobyczą.

„Kiedy Toni wszedł do środka, zobaczył żonę, teściową i opiekunkę związane sznurem z ustami zaklejonymi taśmą” – pisze dziennikarz Eleven Sports, Mateusz Święcicki.

To już drugi raz, kiedy Luca Toni pada ofiarą podobnej napaści. W 2008 roku skradziono z jego domu między innymi koszulkę reprezentacji Włoch. Zostawiając inne piłkarskie pamiątki: Złotego Buta oraz medal mistrzostw świata!

Zaskakująca zmiana sytuacji Arkadiusza Milika w Napoli! Promyk nadziei?

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem