Gwiazdor Premier League aresztowany! To wideo zdradza jego tożsamość

Kolejny piłkarz angielskiej Premier League oskarżony o napaść na tle seksualnym. Klub Brighton & Hove Albion potwierdził, że w środę w klubie nocnym zatrzymany przez policję został jeden z jego zawodników.

Dane piłkarza nie zostały oficjalnie podane do wiadomości publicznej. Pierwsze informacje wskazywały, że zawodnik pierwszej drużyny Brighton został w środę we wczesnych godzinach porannych wyprowadzony w kajdankach z jednego z klubów nocnych.

„Stało się to po tym, jak jedna z kobiet zgłosiła napaść seksualną. Mężczyźni w wieku odpowiednio dwudziestu kilku i czterdziestu kilku lat zostali aresztowani i pozostają w areszcie” – poinformował rzecznik policji hrabstwa Sussex.

W sieci pojawiło się nagranie, które prawdopodobnie pokazuje moment aresztowania i potwierdza tożsamość zawodnika Brighton.

Angielscy kibice nie mają watpliwości, że na materiale rozpoznają 25-letniego reprezentanta Mali, środkowego pomocnika Brighton, Yvesa Bissoumę. Z ferowaniem wyroków należy jednak poczekać, do czasu oficjalnego potwierdzenia zarzutów czy samej tożsamości potencjalnego sprawcy.

To niestety kolejny przypadek domniemanego przestępstwa na tle seksualnym, popełnionego przez gracza Premier League. W sierpniu do aresztu trafił obrońca Manchesteru City Benjamin Mendy, oskarżony o kilka gwałtów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem