Gwiazda Ekstraklasy zdradza kulisy alkoholowej libacji po historycznym sukcesie

To się nazywa okupić zdobycie mistrzowskiego tytułu potem i krwią! Jeden z najlepszych strzelców naszej Ekstraklasy bieżącego sezonu w rozmowie ze sport.tvp.pl zdradza szalone kulisy zdobycia, a raczek świętowania mistrzostwa Polski z Piastem Gliwice. Gala na zakończenie sezonu okazała się dla niego wyjątkowo wyczerpującym wydarzeniem.

Jorge Felix, bo o nim mowa, zdradził w rozmowie ze sport.tvp.pl, że posezonowe rozprężenie nastąpiło w jego przypadku dość spektakularnie. Na tradycyjnej gali podsumowującej sezon Ekstraklasy, Hiszpan… po raz pierwszy w życiu się upił.

Podchodzi do mnie prezes Piasta, podaje mi kieliszek z szotem i mówi: ″Pij″.

Mistrzowska atmosfera najwyraźniej udzieliła się wszystkim – i piłkarzom, i działaczom gliwickiej ekipy. Uznali, ze kiedy, jak kiedy, ale po sensacyjnym i historycznym zdobyciu mistrzowskiego tytułu należy się godnie zabawić.

Jorge Felix najwyraźniej nie był na taki obrót sprawy gotowy.

Hiszpan z Piasta w rozmowie ze sport.tvp.pl:

Ja nigdy nie piję alkoholu, czasem wypije jedno piwo i tyle. Ale na tej gali… Po raz pierwszy w życiu byłem pijany. Jak przez mgłę pamiętam, że rozmawiałem z prezesami innych klubów, których nie do końca znałem. Na drugi dzień w kieszeni marynarki znalazłem cztery wizytówki od tych ludzi. W pewnym momencie gali podchodzi do mnie prezes Piasta, podaje mi kieliszek z szotem i mówi: ″Pij″. Nie chciałem, ale usłyszałem, że skoro jesteśmy mistrzem to nie ma wyjścia. Wypiłem ze trzy, cztery szoty i czułem się, jakbym leciał. Na drugi dzień miałem poranny lot do Hiszpanii i przegapiłem go. Nie byłem w stanie pojechać na lotnisko.

Hiszpan dość dobitnie przekonał się, czym jest polska gościnność. Twierdzi jednak, że nie żałuje i chętnie powtórzy te ekscesy przy następnej okazji. Pytanie: czy Piast tym razem będzie miał co świętować?

Nawet jeśli nie, to nie można wykluczyć, że powody do zadowolenia będzie miał sam Jorge Felix. Hiszpan z Gliwic jest aktualnie ex-aequo najskuteczniejszym piłkarzem Ekstraklasy z dziewięcioma trafieniami na koncie.

28-latek to wychowanek samego Atletico Madryt. W przeszłości miał możliwość trenować choćby z Sergio Aguero, Diego Forlanem czy Diego Costą, jednak w ojczyźnie kariery nie zrobił. Występował głównie na trzecim poziomie rozgrywek.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem